Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korig találhatja...

Hány éves korig találhatja meg az ember a hivatását?

Figyelt kérdés
Nem új szakma elsajátítására gondolok. Hanem , ha 28 évesen nem találtam meg a hivatásom, ami tényleg én vagyok, akkor ez már felejtős?

2021. máj. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
ameddig képes a munkára..
2021. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

ez egy nagy kapitalista hazugság, hogy jaj szeresd is a munkát, meg munka a szórakozásom. a legtöbb munkahely nem jó dolog. pont ezért fizetnek érte pénzt, mert nem szívesen csinálja senki. ha jó is lenne a dolog, akkor is addig feszítik a munkatempót amíg bírod és akkor már nem lesz jó.


szóval jobban jársz, ha nem a munkádban akarod megtalálni magad. arra tekints úgy, mint a takarításra. szükséges rossz.

2021. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 évesen tudtam hogy dísznövénykertész akarok lenni. Sikerült is volna de az egészség közbeszólt. De ettől függetlenül rengeteg virágom van most is, a legöregebb pl amit anyukám akkori munkahelyéről kunyeráltam 24 éves.
2021. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Élete végéig, szinte bármikor, akár váratlanul is.
2021. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarja már minden húszonéves temetni magát??


Ismerek 60 éves férfit is, aki tavaly csinált meg egy nem is egyszerű diplomát. Sose késő, bármikor találhatsz egy új érdeklődési kört, amit akár munkaként is el tudsz képzelni!

2021. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Bennem 12-13 évesen körvonalazódott ki hogy mit szeretnék hivatásomnak..

Jelenleg az első diplomám felé haladok. :)

De ahogy mondták előttem is, sosem késő.

2021. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!