Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régen tényleg más volt az...

Régen tényleg más volt az időjárás, volt igazi 4 évszak? Vannak itt relatíve idősebbek, akik tapasztalatból beszélnek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom, hogy már nincs igazi tavasz meg ősz. A nyár se volt ilyen meleg régen. A tél meg nem tudom, milyem volt. Szóval, van ennek valóságalapja? Vagy csak megszépül az idővel és így lesz belőle anekdota?

2021. máj. 12. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok ugyan "annyira" idős, csak 38 éves, de még én is emlékszek, hogy gyerekkoromban nem volt ilyen, hogy egész télen ne legyen hó, vagy ha esik is egy kicsit, másnapra már elolvad.

Az volt a normális, hogy hetekre, hónapokra hótakaró lepi el a várost meg a környékét.

Telente szinte minden hétvégén ott síelgettünk meg szánkóztunk a város melletti dombon.

És igen, volt rendes tavasz, volt rendes ősz, és nyáron sem voltak ilyen hosszan tartó hőhullámok.

2021. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!