Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel vágtak át legjobban az...

Mivel vágtak át legjobban az eddigi életed során? Hogyan kezelted?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Azzal, hogy szerencsejátékkal lehet nyerni - belátható időn belül, és szabad szemmel is látható, hasznosítható összeget.


Ivással. Hogy legalább a tüneteket kezeljem, ha megszüntetni úgy sem tudom azt, hogy a hatalom hülyének nézi az embereket, és végletekig kihasználja őket. Mind rabszolgák vagyunk.

2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem,nyitottam a K&H egy bankszámlát, rá utalták a eurós-fizetésemet. 3500-euró volt ők átváltották,magyar forintra meg még hogy én hozzá,jussak 7500-ft kértek. Másnap már meg is szüntettem. Az anyátok ...
2021. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szeretne egy normális kapcsolatot ezért lassan akar haladni.

10 napra rá már talált mást :3 xD


Amúgy nem értettem egy fizetős dologhoz fiatal koromba és segítséget kértem, végül egy nagyobb csomagot fizettem ki mert nem a megbeszélt kódot adták meg. Ilyenekre azért már jóval jobban figyelek :D

Amíg pénzről van szó nem problémázok hisz az csak papír. Ha lelki dolgokról van szó akkor szarul, de tudom, hogy úgy is elmúlik nemsokára így nem törődöm vele.

2021. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a bankoknál vagyok elakadva teljesen jogos amit a 2-es írt,nálunk is hasonló probléma van..undorítóak,legszívesebben kinyírnám az összes k..ög bankárt.


Amúgy meg magánéletben szoktam legjobban megszívatni..egy hülye k.v.a már az első randin megcsalt :D és még tudnék mesélni.

2021. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkával, évekkel ezelőtt. Pályakezdő voltam, és még nem ismertem a trükkös megfogalmazásokat. Úgy hirdették, hogy összetett irodai feladatra keresnek embert. Gondoltam, talán szerződéskezelés, ügyfélszolgálat, adatrögzítés és hasonlók. Hát, nem. Egy mindenféle csúcsszuper háztartási eszközök értékesítésével foglalkozó cég keresett "munkatársakat" arra a célra, hogy saját költségen (!) hívogasson random embereket, és próbáljon velük időpontot egyeztetni egy kihagyhatatlan bemutatóra...

Tanulópénznek vettem a rájuk szánt időt.

Azt mondják, hogy ha egyszer átvernek az az ő hibájuk, ha viszont másodszor is, az már az enyém. Attól fogva résen voltam, és találtam is munkát egy normális helyen.

2021. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Konvektorcsere. Dupla áron sózták rám, mert lehengerlőek voltak, de legalább normálisan néz ki és egyelőre jól működik.
2021. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!