Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki bantott teged eddig eleted...

Ki bantott teged eddig eleted soran a legjobban?

Figyelt kérdés
foleg lelki bantasra ertem, de akit fizikailag bantottak, vagy zaklattak az is erdekel. megbosszulnad?
2018. szept. 16. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Szörmók Bubó. Meg akarta nézni a micsodám :(
2018. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A szüleim. Nem bosszulnám meg, majd rájönnek mit veszítettek, mikor kéne nekik a segítség, de én nem leszek ott.
2018. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
100%
Anyám. Igaz sokat ütött gyerekkoromban de mégsem emiatt írtam, hanem mert lelkileg is bántott. Megbosszulni? Nem, elég bosszú neki hogy most ott van egyedül a részeges apámmal és nem tud mit válaszolni, amikor kérdezik tőle hogy miért nem jár haza a gyerek.
2018. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

elso: en ertekelem a humort tenyleg, de nem itt van a helye szerintem


tobbieknek koszonom, nyugodtan irhattok meg

2018. szept. 16. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm. Nem hiába mondják, hogy azok tudnak neked a legjobban ártani, akik a legközelebb állnak hozzád.
2018. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha valaki ugy erzi, azt is leirhatna, h mit tett vele az adott szemely
2018. szept. 16. 20:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nővérem. Részleteket nem írnék, csak annyit, hogy a hálátlansága és az önzősége nem ismer határokat. Megbosszulni? Minek? Elég "bosszú" az neki, hogy a gyerekei meg a másik nővérem és én magasról teszünk arra, hogy mi van vele! Szerintem ez épp elég...
2018. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy nem csak velem, hanem a család minden tagjával szemben önző és hálátlan volt, úgyhogy most csak visszakapja, amit adott. Apum meghalt, így a családból csak anyum tartja vele a kapcsolatot. Ennyi...

2018. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gimis osztálytársak. Nem tudnék egyet különösen kiemelni, egyformán rám szálltak. Szerencsére nem mindenki, de az osztály nagy része :/

Elég vastagon szerepet játszottak abban, hogy mára így megcsappant az önbizalmam.

2018. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy nem bosszulnám ugyan meg, de képtelen lennék velük utólag jópofizni, és úgy tenni, mintha mi se történt volna.

2018. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!