Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem van sok bunkó...

Csak szerintem van sok bunkó ember az oldalon?

Figyelt kérdés
Oké, hogy mindenhol vannak parasztok, de mintha ezen az oldalon többen lennének.

2021. máj. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Hát én épp tegnap számoltam meg, és arányait tekintve pont annyi bunkó ember van itt, mint az utcán.
2021. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt névtelenül jobban eltudnak szórakozni :P
2021. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az utakon több a hülye
2021. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is elgondolkodtam és szerintem is. A névtelenség egy vonzó pajzs a rosszindulatú embereknek hiszen nincsen következménye semminek (lásd internetes trollok). Sajnos egy gyűjtője az ilyen embereknek minden ilyesfajta oldal. Az is rátesz, hogy magyar oldal és a magyar emberek frusztráltak. Rossz a meló, sok a meló, rossz a fizetés, rossz a főnök, rossz a szomszéd, sok a kudarc, nincs pénz semmire, mindenki keresztbe tesz a másiknak, a bűnözőket védik és a jó emberekbe belerúgnak.
2021. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok skizofrén ember van itt. Nem parasztok, csak betegek.
2021. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!