Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi bunkó ember...

Miért van ennyi bunkó ember ezen az oldalon, akik ha kiírsz egy kérdést, rögtön leoltanak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 21:02
 2/10 A kérdező kommentje:
jó ezek tényleg azok..
2012. okt. 16. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Első,te is tudod nagyon jól hogy nem ezekről a kérdésekről van szó...


Én úgy érzem hogy a gyakorikérdések oldalra kerültek a legbutább,legbunkóbb,legundorítóbb emberek ráadásul a moderáció is minősíthetetlen


Hányingerem van ettől az oldaltól,magam is csodálkozom azon hogy miért járok fel ide

2012. okt. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát néha nekem is. elvileg itt mindent lehet kérdezni.. még is, ha kiteszek egy kérdést, mert tanácstalan vagyok és nem ilyen hülyeségeket,mint amit az első küldött.. akkor rögtön leoltanak.. :/ nem tudom, engem nem vinne rá a lélek, hogy bunkó és modortalan, nem odaillő sértő válaszokat írjak olyan embereknek akiket nem ismerek, és nem tetszik a kérdésük :/
2012. okt. 17. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert a modik munkája egy nagyrakás szarkupac és mind nyomorult g.eci. Mert egyesek úgy ribancoznak meg provokálnak ahogy akarnak másokat meg kisebb dolgokért is törölnek. Egy nagykupac fos ez az oldal. Jah és modik: Leszarom a leveleiteket. Nyugodtan törölhettek. Magatől is elmennék mert nem érdekel ez a nagy szar amit ide csináltatok
2012. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A trágár embereket én sem értem, de az oltogatókat sem. Jó, azt nem bírom megállni szó nélkül, amikor egy tini kiírja, hogy egész nap hiányzott fejfájásra panaszkodva, de délután ki akar menni a barátaival mászkálni. Annak megírom, hogy aki fejfájás miatt nem volt iskolában, az maradjon délután is otthon. De ilyenkor én vagyok a gonosz, mert nem értem meg a lelkét. Én is voltam tini, szóval megértem.


De a másik oldalról... Nekem volt már pár kérdésem, amire megkérdezték, hogy kamu-e majd vagy töröltették vagy csupa baromságot írtak rá. És nem ezotéria vagy vallás kategóriában volt, még csak nem is politikában, hanem kutya vagy macskanevelésben. Az emberek marhára ráérnek. én ritkán jövök ide fel, és eléggé felbosszant, amikor a komoly kérdéseimre komolytalan válaszokat kapok. Valószínűleg azért teszem fel, mert máshol nem kaptam rá választ, nem?

2012. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de, egyet értek. én is feltettem normális kérdést és rögtön bunkón válaszoltak, pedig nekem fontos kérdés volt. elvileg itt mindent lehetne kérdezni, de ha megteszed, már jönnek a hülye kommentek..
2012. okt. 25. 14:06
 8/10 anonim válasza:
89%

Megértelek. Én is kiraktam több kérdést, amire nem egyszer vmi olyan hülyegyerek válaszolt aki azt hitte magáról, hogy ő sz@rta a világot. Ilyen ez a magyar társadalom. Sok a buta suttyó ember. Mit vársz azoktól, akik hazamennek és leülnek a tv2, rtl klub elé, és barátok közt után valóvilágot néznek?

De az tény, hogy sokszor olyan kérdések vannak amire értelmesen nem is lehet válaszolni. Hülye kérdésre hülye válasz.

Pl.: [link]


[link]


[link]

2012. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Igen velem is bunkók voltak. Egy teljesen normális kérdést tettem fel, erre a legelső válaszban már leszólnak.
2017. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig ez van :) 2021...
2021. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!