Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha már elképesz...

Mihez kezdjek, ha már elképesztően unom az életemet és csak arra várok hogy vége legyen? 27F

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem érdekel, semmi nem motivál már. Minden napomat teljesen feleslegesnek érzem. A munkahelyen eltöltök 8 órát amit különösebben nem élvezek, aztán itthon csak nézek ki a fejemből, várom hogy teljen az idő. Régebben szerettem olvasni, most már nem érdekel egyik téma sem ami korábban felkeltette az érdeklődésemet. A filmek/sorozatok sem érdekelnek, ha elkezdek nézni valamit pár perc után kinyomom. Nem járok sehova, nincsenek barátaim, nem szeretek más emberekkel beszélgetni, csak arra vágyok hogy mindenki hagyjon békén. Nem tudom mi tévő legyek. Ennek így semmi értelme hogy csak várom hogy teljenek a napok. Nincs semmi célom, nem hoz lázba semmi. Ha valaki most adna 1 milliárd forintot, azzal sem tudnék mit kezdeni. Nem akarok venni semmit, nem akarok elutazni sehova, nem érdekel semmi. Ez teljesen normális érzés? Gondolom előbb utóbb az emberek többsége kiábrándul az életből, elveszti az érdeklődését / motivációját és már csak teng-leng.
2021. máj. 16. 17:40
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
49%

"Gondolom előbb utóbb az emberek többsége kiábrándul az életből, elveszti az érdeklődését / motivációját és már csak teng-leng."

Rosszul gondolod. Az emberek többsége célokat tűz ki maga elé, aztán véghez viszi azokat, ha cigány gyerekek potyognak is az égből. És ez így természetes. Én elmúltam 60, de soha egy percig sem unatkoztam. Mindig volt célom, tervem, mindig volt min agyalni, ötletelni.

2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizzes be egy űrutazásra a napra, ha félsz, hogy megsült, menj éjszaka.
2021. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van,aki emberi kapcsolatok nélkül is remekül elvan,de ez ritka. A társas kapcsolatok hiányoznak az életedből. Az,hogy érezd,hogy számítasz valakinek.

Szerintem csak nyitnod kellene az emberek felé...előbb családban,majd munkahelyen. Van munkád. Szuper! Fizetést kapsz,amit nem kell 2 gyerekre költened ilyen lelkiállapotban.

Innen csak fentebb lesz!

2021. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-est le, 2-est felpontoztátok. Vajon miért? Melyik volt hasznos válasz?
2021. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!