Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban ennyire meg kellene...

Valóban ennyire meg kellene bíznom az oltásban?

Figyelt kérdés
[link] Ugyebár tudtommal a 24.hu nem konteós, laposföldhívő híroldal. S ezek után én bízzak meg ebben a Pfizerben? Az emberek ennyire nem néznek utána dolgoknak, mielőtt másba bele állnak, mert nem oltatja be magát?
2021. máj. 19. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Ne! Légyszi ne leplezd le őket! A kormány segíteni akar, jók ezek a szerek. Van más oltás akkor, ami jó lesz! Csak mindenképp oltassuk be magunkat és tegyük amit a kormány kér, ez mindannyiunkért van. Most van bízunk a szervezetünkben, egészségesen eszünk, edzünk, vagy egy ilyen kémiai anyagokat adagolunk be magunknak. Hát nyilván az utóbbi! Ne legyünk bolondok!!! TARTSATOK KI MELLETTEM OLTÁSHÍVŐK! Orbán kormány, megment minket! Soros Györggyel mi lett amúgy? Kicsit elfelejtettük. Újra vegyük elő! SOROS GYÖRGY!


És ha valaki még egyszer rendes bizonyítékok után mer kutakodni, és megkérdőjelezi azt amit az állam mond, nagyon dühös leszek...

2021. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem az iróniát, ez jó! XD ugyanakkor szomorú is
2021. máj. 19. 00:31
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

-Az nem Pfizer, hanem Pfizer-Biontech. A Biontech (ahol Karikó Katalin is dolgozik) adta a tudást, a Pfizer a gyártókapacitást.


-Továbbá a posztolt büntetést azért kapták, mert olyant álítottak eg reklámban, amit a gyógyszerhatóság nem igazolt. A vakcinánál meg tőlük független hatékonyság-vizsgálatok voltak - olyannyira, hogy ők sem tudták meg előbb az eredményt, mint a nyilvánosság. Szóval itt igazolt hatásosságról van szó, nem ők állítják.

2021. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hatásosság... Na, itt bűzlik a fejétől a hal. Én nem vagyok tudományellenes, de nekem már az magában furcsa, hogy néhány hónap alatt létrehoztak vakcinákat, miközben tudjuk, hogy vannak olyan betegségek évtizedek óta, amire manapság se sikerült kifejleszteni megfelelő oltást. Nem is ez a baj, hanem egy-két ember erőszakos hozzáállása...
2021. máj. 19. 00:45
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

A cikk 17 éves. Azóta nem követtek el semmit?

Amúgy meg az oltást jóvá hagyta az fda, szóval nem lesznek álmatlan éjszakáim a beadása miatt.


Szerintem nem is arra buzdítod az embereket hogy nézzenek utána dolgoknak, hanem arra, hogy keressenek bármit - akármit - amibe beleköthetnének az oltással kapcsolatban.

Ez NEM okos hozzáállás.

2021. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért nem tud itt soha megfelelő párbeszéd kialakulni? Hol buzdítottam én bárkit, bármire? Mindenkinek szabad akarata van. 17 év sok idő, valóban, csak tudod, van egy olyan szó, hogy bizalom, érdekes, ha nagyobb cégekről van szó, az emberek teljesen elfelejtik. Nem ez a baj, hanem az, hogy aki nem oltatja magát, azt úgy kezelik, mint egy rongyot, miközben a tb-t, adókat ugyanúgy fizetik.
2021. máj. 19. 01:09
 7/13 anonim ***** válasza:

nem csak azzal ez eggyel van/voltak problémák


[link]

2021. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"aZ fDa JóVáHaGyTa"

Javaslom a The bleeding edge címû dokumentumfilmet megtekintésre, hogy kicsit képben legyél, mennyi xart engedélyez az FDA, ami emberek életét teszi tönkre.

2021. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

FDA jóváhagyta :D

Ez komoly? A nátrium glutamát is jóvá van hagyva, mégse egészséges. Az aszpartám is, az se emberbe való. Most akkor ha valaki piacra akar dobni valamit és jól kitömi ezeknek az "ellenőrző bizottságnak" a zsebét hogy engedélyezzék, akkor az automatikusan rendben van, semmi gond vele? Nem ilyen egyszerű a világ, észre kellene venni...

2021. máj. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Pfizeresek csinálják a viagrát is?

Egy kicsit komikusabb lenne ez a világ ha viagrában bizalmatlankodnának így egy 20 éves eset miatt, nem pedig a világjárvány oltásban. 😅

2021. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!