Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy az...

Miért lehet az, hogy az otthonomban reggel nagyon jól érzem magam, este pedig mindenféle sötét depressziós gondolataim támadnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy arról van szó, hogy reggel még nem vagy ébren, este meg már igen, vagy arról, hogy reggel is ébren vagy már, de estére elfáradsz és eleged lesz abból a sok hülyeségből, amit nap közben a munkában és máshol látsz, hallasz, tapasztalsz.
2021. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele...


Hatnak rád a napszakok, érzelmeket váltanak ki belőled (például a természetes fény hiánya, vagy jelenléte.) Illetve tudat alatt hozzájuk párosítasz dolgokat.

2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az este, a sötét miatt bánkódik az ember talán, hogy véget ért egy nap, és mit tett/nem tett meg.
2021. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernel epp forditva van. A nap nehezen indul, este meg nem akar lefekudni.

Probald meghitte tenni az estet. Legyenek ritualek. Hangulatlampa akar. Erezd, hogy a lakasod egy feszek. En legmeghittebben mondjuk bunugyi sorozatok kozben vagyok, voros fenyekben ulok, Stockholban sorozatgyilkol valaki, es tudom, hogy en meleg kakaot iszom. Tarskereson is este voltam fenn, es nehany haverom is lett, akikkel platoi uzengetesben maradtunk.

Masok vagyunk persze.

2021. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, estére mindig bedepizek.
2021. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én megnézek egy sorozatot vagy filmet amiben látom milyen tökéletes mindenki és milyen tökéletes az életük és utána esek depibe:/ amíg nézem addig imádom és nagyon jó de amint véget ér elfog a szomorúság hogy ez csak túl szép mese volt a mi világunkhoz képest. Na itt most nem a szolgálólány meséje sorozatról beszélek, hanem pl tini sorozatok a tökéletes burzsuj amerikai gimikkel és élettel...este mikor kivegzem a sorozatot na utána nagyon rossz. Fel kell nőni:/
2021. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékosan nem nézek olyan sorozatokat, mert velem is ugyanígy van akkor. De a Szolgálólány meséje az egyik kedvencem. :D
2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!