Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet igaz ez az...

Mennyire lehet igaz ez az állítás a koronával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"Ahogy egyre többen kapnak valamilyen koronavírus elleni vakcinát, oltás- és maszkellenes körök hátraarcot vezényeltek, és egyre hangosabban maszkviselésre és távolságtartásra buzdítanak. Teóriájuk szerint a beoltottak olyan, vakcinából származó fehérjéket adhatnak át még nem beoltott embereknek, amelyek menstruációs zavarokat, meddőséget, vetélést okozhatnak. Ezért érdemes szisztematikusan elkülönülni tőlük, és védekezni ellenük."


[link]


Itt van a cikk is ahol olvastam, és amúgy már tudósoknál is lehetett ezt már hallani, hogy ezt állítják.


2021. máj. 21. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
aki egy kicsikét is jártas a tudományterületen vagy utánaolvas a témának, az nem hisz el ilyen állításokat.
2021. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. De nem feltétlen úgy, ahogy érteni lehet.

Van az embereknek egy csoportja, akik akár tudattalanul is a kormány/tudósok/stb. ellen lázadnak mindenképp, ha a kormány azt mondja, hogy a maszkviselés jó, akkor nekik a maszkviselés nem jó. Ha a kormány szerint az oltás jó és ezért idővel a maszkviselés felesleges (lesz), akkor szerintük az oltás rossz, és a maszkviselés nagyon ajánlott.

Aztán vannak azok, akik direktbe trollkodnak.

Meg persze vannak a konzekvensek, akik szerint eddig se volt jó a maszkviselés, ezután se lesz az. Hogy ennek a három csoportnak milyen az aránya, azt viszont nem tudom megbecsülni se.

2021. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te mindent elhiszel, amit a mainstream média eléd tesz?

Talán, ha nem az Index és hasonszőrű társaiból tájékozódnál, akkor talán még okos is lennél.

2021. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint melyik részére gondolsz, hogy van ilyen konteó, vagy a konteó igazságtartalmára?


Tényleg van ilyen konteó, azért azt nem mondanám, hogy nagyon elterjedt. És nettó hülyeség, amit állít.

2021. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek ajánlom megnézni a következő videót, hogy jobban tájékozottabbak legyetek a témával kapcsolatban:

[link]

2021. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én az igazságtartalmára lennék kíváncsi.
2021. máj. 21. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Amerikában régebben is nagy poén volt, hogy nem oltatják magukat semmivel, mert nem hisznek benne sokan. Rengeteg meme volt róla a neten. Ez ennek a folytatása, hogy most a korona vakcina ellen vannak, és hát tudjuk, milyen jók összeesküvés elméletekben. :)

Csodálom, hogy egy cikk sincs, hogy az illuminati találta ki a koronát...

*és így holnapra elrabolnának :D*

2021. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
#5 Ez hatalmas 😂😂 Az elején még azt hittem valami komoly videó, de nagyon jót nevettem rajta 😂 Csodálkozom, hogy tudta nevetés nélkül előadni.
2021. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden kategóriában tervezed kiírni???
2021. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!