Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma is igaz az az állítás,...

Ma is igaz az az állítás, hogy minden munka, siker 90%-a a kapcsolatokon múlik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy bizonyos munkák, és ott is a sikeresség időtartama. Kapcsolatok nélkül elég nehéz rövid idő alatt "csúcsra" jutni. Viszont közalkalmazottként tapasztaltam már olyat, hogy odaraktak testnevelés diplomával hozzánk igazgatóhelyettesnek embert úgy hogy mi logisztikával, beszerzéssel foglalkozunk. Nem is értett semmihez az úriember, fél évet lehúzott aztán gondolom átrakták máshova.
2017. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, pl egy pénztáros melóhoz nem kell külső segítség, elég ha jól néz ki a fiatal csaj. Viszont frissen kikerülve egyetemről, főiskoláról nulla tapasztalattal, az Anyuka apuka közbenjárása sokszor beválik... egy-egy komolyabb cégnél.
2017. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, sőtt nem 90% hanem 95% a kapcsolatokon múlik.
2017. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. :)

Ha nincs felsőbb hatalom ami támogat, nem képes az ember feljebb jutni egy fokkal sem. Így van kiépítve a rendszer. :)

2017. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, főleg 45 év felett...
2017. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna segítségem, de saját erőmből kerestem magamnak munkát. Én mindig szétküldöm az önéletrajzokat hirdetés nélkül.
2017. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!