Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így, hogy ismét lehet majd...

Így, hogy ismét lehet majd bulizni, megszűnik a kijárási tilalom, visszatér az élet, ismételten jönnek az éjjeli berúgva/betépve üvöltöző emberek, mocskos törött-zúzott utcák, kötekedős, rosszarcú emberek az éjjeli járatokon? Ez amit annyira vártunk?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 14:40
1 2
 1/12 Nxs ***** válasza:
65%

Rengetegen elveszteték a munkájukat ,csödbe mentek teljesen

Tönkrementek válság van a média ott hazudik ahol csak tud és komolyan el a legnagyobb problémád ?

2021. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"és komolyan el a legnagyobb problémád ?"


Igen. Olyan szektorban nem veszítették el rengetegen a munkájukat, ami minimális tanulást és önképzést igényelt. Agyhalott bulizásért és méregdrága ételfogyasztásért nem kár.

2021. máj. 21. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen és velük együtt, ill miattuk egy újabb hullám.
2021. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A szórakozóhelyek zárva vannak, ugyanis tömegrendezvényt egyelőre MÉG NEM lehet rendezni.
2021. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen igen. Sokan attól érzik magukat valakinek, hogy senkiként emberkedhetnek az AIDS-akában.
2021. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja, - resetelik a Majmok bolygóját! Karrier!
2021. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

"Rengetegen elveszteték a munkájukat ,csödbe mentek teljesen


Tönkrementek válság van a média ott hazudik ahol csak tud és komolyan el a legnagyobb problémád ?"


Afrikában meg éheznek, és?

2021. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy tegyük hozzá én már most is látom/hallom a hatást.


Az elmúlt hetekben szinte minden éjszaka arra ébredtem, hogy kisebb-nagyobb társaságok ordibálva, üvöltve "jól érzik magukat" hajnal 1-2 körül. Ilyen szempontból vissza sírom a 8-10 órás korlátozást.

2021. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nxs ***** válasza:
37%

Sziasztok a hallotak alapján azért érdekelne hogy hány évesek vagytok

Vagy egyáltalán ki mire vitte az életben mert hogy az látszik hogy az itt komentelők többsége

kiéget rosszindulatú , ti vagytok azok akiknek soha semi nem jó elcseszett az életetek mert mindig mást okoltok

2021. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen nyilván mindenki kiégett roszzindulatú akit zavar, hogy nem tud aludni, pihenni mert mások "jól érzik" magukat.


Azt nem is értem hogy kötöd ezt össze azzal, hogy ki mire vitte. A Rózsadombon is ugyanúgy zavarna az ilyesmi mindenkit mint egy Kőbányai panelban.


Én nem érzem magam sem kiégettnek, sem rosszindulatúnak, sem elcseszett életem nincsen.


Egyszerűen csak zavar, ha előre tudom, hogy el lesz cseszve a napom és olyan leszek mint a mosott szar, csak azért mert valami nem kiégett, nem rosszindulatú végletekig sikeres egyén "jól érzi magát" az éjszaka közepén.


És nem "mást" okolok ezért, hanem azt aki csinálja...

2021. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!