Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állítottak meg már titeket...

Állítottak meg már titeket este 8 után? Valakit esetleg büntettek is már meg?

Figyelt kérdés

Ma kicsit megcsúsztam 8:20-ra értem haza. Nem állítottak meg szerencsére, de elgondolkodtam vajon mi történne ilyenkor ha megállítanának. Persze helyzet meg rendőr függő is a dolog, de ilyen esetben pl. mennyi büntetésre lehet számítani?

Haza kísérnek a rendőrök? Ha nem oda vagyok bejelentve ahol igazából lakok akkor mi van?

Vagy többnyire rendesek és egy ejnye bejnyével elengednek?

Mondjuk hallottam olyanról is hogy valakit a háza előtt az utcán megbüntetett a rendőr...

Kinek milyen tapasztalata van?



2021. márc. 18. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer se szóltak hozzám, pedig szoktam mászkálni.
2021. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van kilépős papírom, és 20-30, olykor több perccel meg szoktam csúszni a hazaéréssel, de eddig sosem állított meg senki.
2021. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Az első alkalom valszeg csak figyelmeztetés lesz, meg igazolvány fotózás.
2021. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a párom sikeresen magukra zárta az edzőtermet, csak kulccsal nyílik és elfelejtették bevinni magukkal. Igen, 8 körül hívott, hogy be vannak zárva és mivel mi lakunk a legközelebb menjek segítsem ki őket.

Szerencsére rendőrrel nem találkoztam. De nem érdekelt volna ha megbüntet, mert okkal mentem ki 8 után.

2021. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Fuvarozó szomszédom tapasztalata, hogy 20.30 fele kezdenek mozgolódni. 10km/h sebességgel szoktak menni és pásztázzák a környéket. Kapacitás korlát miatt, ritkán lakott területekre nem is érnek oda.
2021. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem,sose vettek észre. Meg vannak a taktikáim. De sokszor félek,ha hallom a kocsi hangot. De sokan mennek haza autóval mellesleg,úgyhogy sok a vészhelyzet,ami nem igazi. De eddig este még rendőrt sem láttam. Vannak azért a városban,de sokat nem láttam. Sokan viccelődnek,hogy a megyébe összesen van 10.

10km/h????Mivan? Ez mindenhol így van? Ez protokoll?

2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Péntekenként munka után utazok fel páromhoz. A vonatom 19:12-kor ér be, onnan még legalább másfél óra kocsival. 21 óra előtt szoktunk beérni a lakásába. Én ugye nem ott lakom, de a lakcímkártyája szerint ő is még 2 órára lakik onnan. Szinte minden alkalommal látunk kint rendőröket, de soha nem állítottak még meg. Sőt, az utcán elég sok embert szoktunk látni kint bandázni, iszogatni, sétálgatni.
2021. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

10 óra után kezdenek elindulni a rendőrök (bennfentes mondta)

Egyébként éjszaka Pesten sem ellenőriznerk gyakran. Nem is érdekli őket a papír.

2021. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eddig ketszer mentem el rendorok mellett 8:30-9:00 korul nem foglalkoztak velem. Lehet hogy valamit inteztek, es kisebb gondjuk is nagyobb volt annal, mint hogy valaki egyedul setal. Remelem inkabb a csoportosulasokat keresik, mintsem az egyszal magukban kozlekedo embereket.
2021. márc. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8: nekem is ugyan ezek az infóim. Pesten 10-12 között van nagyobb ellenőrzés, éjfél után már csak ímme-ámmal.

9: gyakorlatban inkább már igen. De sörösdoboz ne legyen nálad és maszkban legyél.

2021. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!