Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket meg szoktak bámulni...

Titeket meg szoktak bámulni az utcán, nyilvános helyen, tömegközlekedésen? Hogy reagáljátok le a helyzetet?

Figyelt kérdés

Milyen nemű, és milyen korosztály szokott megnézni benneteket? Nem aki csak rátok pillant, hanem aki hosszasan megbámul és végig vizslat. Szerinted azért szoktak megnézni, mert bejöttök nekik, a szexuális kisugárzásod miatt, vagy épp ellenkezőleg?

És ti szoktatok hosszasan nézelődni, vizslatni más embereket? Ha igen, mi okból?



2021. máj. 21. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Van amikor megbámulnak. Szerintem van amikor valamilyen csajnak bejövök és azért. Meg amikor hidegben rövidnadrágban mászkálok mert nem vagyok fázós
2021. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
En nem hordok maszkot, sehol! Szoktak nezni, neha belem is kotnek, de mar teljesen megszoktam! 😊
2021. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem nagyon szoktak megbámulni, elvégre nem vagyok egy se nem túl szép, se nem túl feltűnő jelenség :D Meglapulok általában a tömegben.

Lányokat van, hogy meg szoktam bámulni, például, ha olyan fajta öltözetet látok rajtuk, ami nekem imponál. De azért igyekszem nem túl feltűnő módon csinálni, és ha esetleg rám néznek, akkor elkapom a fejem.


F

2021. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Néha-néha érzem, hogy megnéznek, de nem hosszasan-nem vagyok túl vonzó.

Ilyenkor zavarban vagyok,hebegek-habogok, bugdácsolok😅😂


Szoktam én is nézni a srácokat.

Mi másért, ha nem azért, hogy megnézzem hogy néz ki.

Általában a lábakat, karokat ill. arcformát nézem meg.

20/L

2021. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
#3 miért van lepontozva..?
2021. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam észrevenni, mert általában magam elé bámulok, vagy telefonozok. Ha másokkal vagyok, fel szokták hívni rá a figyelmemet, de szerintem amúgy ritka. Csúnya vagyok, de azért adok magamra, szóval nem nézek ki extrém módon feltűnően. Azért biztos vannak, akiknek egy ilyen arc vagy test már túlmegy az ingerküszöbükön 😅
2021. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem volt ilyen. Sokat troliztam meg stb., az online oktatás előtt.

Ha mégis néznének, akkor eléggé megijedek, hogy valami biztos gáz rajtam, amiről nem tudok.

2021. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért sokszor veszem észre, hogy megnéznek. Sajnos nem a korosztályom, hanem a felnőtt 30-40-50 év körüli férfiak. Néha örülök, néha nem. 18 éves vagyok egyébként,

és jobban örülnék ha fiatalok néznének meg.

Megnézni szoktam másokat, de nem feltűnően.

2021. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!