Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszégyenletesebb...

Mi volt a legszégyenletesebb dolog, ami nyilvános helyen (utca, tömegközlekedés, bolt stb.) valaha történt veletek?

Figyelt kérdés
Akár önhibátokból, akár más hibájából, de amikor annyira megszégyenültetek, hogy még most is rossz rá gondolni. Kinek mi volt a legkínosabb élménye nyilvános helyen? Utcán, tömegközlekedési eszközön, boltban főleg, de akár orvosnál, munkahelyen suliban is.

2021. jan. 18. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
16 éves voltam, mentem a Rákóczi úton, gyalog. Nézelődtem. Szembejött velem 3 suhanc és az egyik a mellembe markolt. Mire pofán vertem volna, röhögve elszaladtak. Na az a pofánverés a kezemben maradt azóta is.
2021. jan. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Elsős koromban a tanító nő nem engedett el wcre. Nem volt saját ebédlőnk, ezért egy másik suliba jártunk át enni. Fél úton az utcán bepisiltem. Még úgy kellett menni az utcán is, meg a másik suliban, meg az osztálytársaim között.


Meg egész gyermekkoromban azt hallgattam másoktól, hogy nem tudják eldönteni, hogy fiú vagyok vagy lány.

Ez így rendszeresen elég romboló.

2021. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok
2021. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Iskolai sztorijaim jutnak eszembe a kérdés kapcsán.


Általános harmadikas napközi:

Tetszett egy lány, akinek szerelmes leveleket írtam. A napközis tanár elvette, felolvasta hangosan, és a helyesírási hibákat is kijavította.


Középiskola:

Szintén szerelmes voltam egy osztálytársnőmbe. Beteg lett a barátnője, ezért felajánlotta, hogy üljek mellé az órákon. Ez közvetlenül az új év elsó napjaiban volt. Bejött órát tartani az énektanárnő, aki erre megjegyezte nekem az egész osztály előtt, hogy mi van x.y. új év új szerelem?


Szintén középiskola:

Matektanárnőnek szóltak a lányok, hogy felfutott egy szem a harisnyáján. Szoknyában volt. Erre a nő a terem másik felében leült, rámnézett, majd azt mondta a többiek füle hallatára, hogy levenné a harisnyáját, de attól fél, hogy közben meglesem...

2021. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!