Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem oltattad még be magad,...

Ha nem oltattad még be magad, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Mert elegem van az ország erőszakos oltási kampányából
Mert félek a vakcina hosszútávú hatásaitól
Mert úgy gondolom, felesleges beoltatnom magam, hiszen elég erős az immunrendszerem ahhoz, hogy legyőzzem a vírust
Meg akarom, és meg is kaphatom az oltást, de még nem került rám sor
Betegség/várandósság miatt nem kaphatom meg az oltást
Nemrég átestem a covidon, így még nem kaphatom meg a vakcinát.
Csak keleti vakcinával lett volna lehetőségem oltakozni, de én nyugatira várok.
Egyéb (leírom kommentben)
47 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nemrég voltam covidos. Sokkal több az ellenanyagom, mint az oltott ismerőseimnek. Leteszteltük. Egyébként meg oltással is ugyanúgy lehet fertőzni, covidosnak lenni. Akkor meg minek adassam be ?
2021. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
1: mikor voltál?
2021. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
Én már elkaptam a vírust. Van nyárig védettségim is. Regisztráltam mégis az oltásra, mert TB nélkül is lehetett. Viszont az oltó pont 25 km-re van, oda meg nem tudok eljutni, mert nincs 800-am a buszra. Viszont így már csak a házi orvsomnál időpontot kérni. Csak nem telefonról, mert azon nincs lebeszélhetőm. Félig meddig hajléktalan vagyok (és alkoholista). Ételre is sajnos alig van pénzem, meg a napi italozásra. Így most mivel nem tudtam felhívni a házi orvosom, ezért facebookon kértem jövő hétre idő pontot. Kaptam is. Ide meg majd elmegyek gyalog. Kb ez az én történetem. Modernával oltanak le szerdán (ha minden igaz).
2021. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
amelyik országban élek, szerencsére még nem tartanak a korosztályomnál. amúgy amíg kiléphetek nélküle az utcára, és elmehetek dolgozni, nem fogom beadatni. mondhat bármit a világ, az én bizalmamat eljátszották kölyökkoromban, én nem hiszem el ezt az "emberekért élő, segítő, jószándékú angyalok" mesét.
2021. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert szuksegtelennek tartom es aggalyosnak az egeszet azert.Mert eroszakos propaganda megy amitol hanynom kell es mert nem kell vedettsegi igazolvany mert attol nem vedett senki sem azert.Inkabb az immunt kene erositeni azert de ezt nem reklamozzak
2021. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elso harom miatt.
2021. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mos komolyan, aki beadatta, vállalva hogy kap egy vérrögöt, egy szívbillentyű problémát, vagy valami eddig anyagi okokból nem publikálódott egészségügyi problémát, az hogy érzi magát, tudva, hogy hiába nyalt be a hisztipropagandának, mégis jön a veszedelmes "deltamutánshullám", amit normális emberek szénanáthának hívnak?
2021. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!