Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha szoktatok a tiltólistátok...

Néha szoktatok a tiltólistátokról is szelektálni facebookon, akit már nagyrégen tiltottatok le és már fölöslegesnek tartjátok már a letiltását?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak, ha az illető meghalt. Sajnos több ilyenről tudok.
2021. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Régebben előfordult, hogy feloldottam, 2 ilyen volt. Mostmar 3 van a tiltolostamon, ők maradnak is ott míg világ a világ.
2021. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akiket letiltottam, annak komoly oka volt, zaklatott, őrült volt, ilyesmi. Szóval őket nem engedem fel soha. 4 ilyen van. Most jött hozzájuk valaki, akibe szerelmes vagyok, de átvert.. őt lehet, hogy később ha már nem lesznek érzéseim felé, akkor felengedem, mert szerintem mindig kedvelni fogom, csak most még nagyon rosszul esik amit tett..
2021. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem fognak zaklatni, de latni sem akarom oket, meg veletlenul sem. Ezert nem oldom fel.
2021. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én legutóbb azért tiltottam le egy régi osztálytársamat, mert kinevette a profilképeimet és letiltottam. Azóta senki nem neveti ki a profilképemet.


Nem fogom feloldani, mert először is, ha én senki képét nem nevetem ki, akkor szerintem ez így korrekt, hogy akkor más se nevesse ki az én képeimet.


Ez szerintem teljes jogos ok volt a letiltásra.

2021. máj. 23. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg kicsit túl érzékeny vagy, magadra veszel olyat amit nem kéne, lehet hogy kevés az önbizalmad.
2021. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most tegyük fel valaki kinevet egy olyan képet, ami nem vicces, vagy esetleg akár még lehet szomorú is másoknak és ő azt kineveti, az olyat letiltottam és nem oldom fel, mert azt akarom, hogy tanuljon abból, amit csinált és változzon jó irányba, mert az ilyen cselekedettel könnyen tud valaki mások tiltólistájára helyet nyerni.
2021. máj. 23. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
De ha nem vicces a kép, és kineveti valaki, és téged ez zavar, akkor magadra vetted a dolgot. Nem szabad vele foglalkozni.
2021. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az én képeimet nevette ki és azért tiltottam le, nem azért mert magamra vettem, hanem hogy észrevetessem vele, hogy ne csinálja, mert ha másokét is kineveti, akikre esetleg irígy, ugyanúgy mások tiltólistájára is hamar felszólítás nélkül helyet nyerhet és akkor majd csodálkozhat, hogy sok emberrel megromlott az elérhető lehetősége.


Szóval én csak azt akarom, hogy vegye észre saját magát.

2021. máj. 23. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Oké, nem értesz engem. Tiltsd le akkor. De ez akkor is gyerekes reakció szerintem. Mért érdekel téged, hogy más ne tiltsa le? Szerintem magadnak se vallod be, hogy mi a valódi ok. Ami nem más, mint hogy rosszul esett neked, hogy kinevetik a te képedet.
2021. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!