Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kapnátok egy lehetőséget...

Ha kapnátok egy lehetőséget kiköltözni Japánba, mennétek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Munkalehetőségnek egy irodai munka lenne valamelyik nagyvárosban, amiből lehet tovább lépni, az első hónapban fizetnék az albérletet, valamint fizetnének egy japán nyelvtanfolyamot is Magyarországon még a kiköltözés előtt.

2021. máj. 23. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt lehetőségem rá. 1,5-2 évig szólt a megbízatás, kutatói ösztöndíjjal. Bármennyire is az álmom a tradicionális Japán, nem volt megfelelő az időzítés, így nem éltem vele.
2021. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Gondolkozás nélkül mennék, ha nem jön be max hazajövök.


Lányoknak munka szempontjából könnyebb, mert ha nem jön be az irodai munka, megélhetnek abból, hogy használt bugyit árulnak, vagy lefilmezik magukat pisilés közben.

2021. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy mennék, angolul sem tudtam normálisan megtanulni, japánul biztos nem tudnék. Amúgy sem vonz Japán a zsúfolt metropoliszokkal és a megfeleléskényszeres társadalmával.
2021. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Turistaként szívesen mennék, de nem költöznék oda. Nem passzol a természetemhez az az életsítlus, pont amiatt, amit #3 is írt: a megfeleléskényszer.
2021. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Naná! Bármikor visszamennék, mert imádtam azt a három évet, amit kinn töltöttem.
2021. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Ami Japanbol erdekel, virtualisan nezem, lattam. De nem valo nekem.
2021. máj. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen lehetôségem. Éltem vele, azóta is Japánban élek, már 10. éve.
2021. máj. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Huszonévesen 100%, hogy mentem volna. Most esetleg úgy mennék, hogy kipróbálnám 1-2-3 hónapig, utána dönteném el, hogy hosszabb távra maradok-e, nekiállok megtanulni a nyelvet,stb.
2021. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom ki volt az a barom, aki jelentette a válaszom, de továbbra is azt tudom mondani, kérdezd Zsíros Deszkát.
2021. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Tuti mennék. Angollal ellennék de a japán nyelv megtanulása egyébként is bakancslistámon van így biztos nem hagynék ki egy ilyen lehetőséget.

Lehet hosszútávon nem maradnék ott letelepedni de rövid távon nagyon szívesen laknék ott, nagyon érdekel a kultúra, a japánok gondolkodásmódja.

2021. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!