Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szerencsétlennek érzem...

Nagyon szerencsétlennek érzem magam hogy tudnám másképp látni a világot?

Figyelt kérdés
Amióta az eszem tudom mindig is egy peches szerencsétlen nő vagyok szinte mindenben. Mind a magánéletben mind a párkapcsolatban a munkában egyszerűen mindenben. Valahogy mindig a rosszat vonzom be magamhoz és nem tudom hogy miért van ez. Itt vagyok 33 évesen és még soha nem voltam boldog igazán ráadásul pánikbetegséggel is küzdök jó pár hónapja ami szintén megkeseríti a mindennapjaimat. A körülöttem lévő embereket ki nem állhatom mert mindig másokkal vannak elfoglalva kibeszélnek mindenkit egyszerűen irritálnak az emberek utálom őket. Szívem szerint menekülnék innen el jó messzire de nem tudom hova is mehetnék főleg pénz nélkül. Elegem van az életem semmit nem ér nem tudom mit tegyek hogy ez változzon? Esetleg valaki tudna tanácsolni valamit?
2021. máj. 27. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Tanulmányozd a Bibliát!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A boldogság az nem egy állandó állapot azt hiába is hajszolod soha nem fogod elérni,mármint azt hogy folyamatosan boldog vagy,ezt az állapotot (mármint hogy folyamatos legyen) kizárólag drogokkal lehet elérni...de ugye az káros és illegális is ebben az országban.


Én sem vagyok egy szerencse csomag,a leírtak alapján nekem sokkal rosszabb életem van mint neked,a pánikbetegségre meg lehet kell gyógyszer.

A lényeg annyi hogy nem te vonzod be a szart az életedbe az alapból is ott van..csak azt veszed inkább észre (ezzel nagyon sok más ember is így van).

2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

1 es takarodj innen.


Kerdezo, szerintem keress fel egy pszichologust, ugy latom itt melyebb erzelmek vannak elnyomva.


A masik meg, hogy ha valaki elter az atlagostol, akkor az okkal van.


Miert utalod oket amikor masok imadjak egymas jelenletet? Miert akarsz menekulni amikor mindenki jol erzi magat ott ahol van?


Es azt ne mondd hogy ok valamilyen szemszogbol tobbek mint te, mert te is tudod hogy nem ugy van.


Szoval valami nincs benned letisztazva.

2021. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DnPlymn válasza:

Ne panaszkodj, hanem tegyél ellene!


Nem tetszik a környezeted? Válts munkahelyet, költözz el!

Nincs rá pénzed? Számold elemezd a kiadásaidat, a felesleges dolgokat hanyagold és rakd félre az árukat. 50/30/20


Nem kell azonnal minden elérned. Egyszerre csak egy dolgot változtass meg. Ülj le, gondold végig, hogy mi gátol a boldogságodban! Fogalmazd meg rá a kérdést, hogy hogyan tehetsz ellene, találd meg a választ rá és tegyél érte.

Ha nem teszel a jelenlegi helyzeted ellen, akkor még nem fáj eléggé.


ui.:

Óvakodj az 1-eshez hasonló mlm-esektől, akik álmokat adnának el neked.

2021. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!