Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tulaj hanem foberlo ezt...

Nem tulaj hanem foberlo ezt meg engedhet velem szemben (belém az üzlet rész egyik részét)?

Figyelt kérdés
Ha jönnek le hozzám nem csak vendégek, barátnőm, oda állít elem és kerdore von, hogy ő ki volt? Mi köze hozzá? Vagy hallgatózik. Nem vagyok el késve, nincs tartozasom felé és azt a részt fel is újítottam barátnőmmel. Elle testben vele... Tiszta penész az ő része jön le a festék (fodrász a nő) 28n
2021. máj. 28. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, telefonom át írta és csak most olvasom!
2021. máj. 28. 14:12
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Olvasd el a szerződést. Ha benne van, hogy tájékoztatnod kell őt a látogatóidról, akkor jogos. Ha nincs benne, akkor tedd helyre, de lehet, hogy akkor meg szerződést bont.
2021. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi ilyen, kozmetikus vagyok. Zarnom kell az ajtó át mivel hirtelen lába kelt egyszer már 1-2 dolgomnak is! Ezt is kerdore vonta és nevetett... Én pedig szépen el magyaráztam neki,mellesleg mivel fizetek rendesen nincs tartozasom felé akkor zárom nyitom mikor ott vagyok és nem kell be mászkálni másnak.
2021. máj. 28. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalosan bérelsz valamit, akkor teljes jogod van hozzá, hacsak a szerződés másképp nem rendelkezik. Még a tulaj se mehet be az engedélyed nélkül, nemhogy bármiért kérdőre vonjon.
2021. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyről menekülnék, ha lesz rá alkalom.
2021. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban járnál, ha új helyre költöznél. Elég para a főbérlőd.
2021. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!