Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tűnik el...

Szerintetek miért tűnik el egyre több ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

Időnként szoktam nézni az eltűnt emberek megoszthatod oldalát.

Szomorúan olvasom, hogy egyre több az eltűnt ember, főleg gyerekek, azon belül is akik sajnálatos módon intézetben, otthonban élnek.

Tudom, nem egy leányálom intézetben élni, vagy keresik a családjuk meg minden, de engem mindig szomorúvá tesz ez az egész. 😪😪


2021. máj. 29. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem öngyilkosok lesznek
2021. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokan meg még odaírják, hogy a tizenéves lányok biztos ba.. Ni mennek..

Lehet, van ilyen is, vagy eladják őket ku.. Nak, de azért reménykedem, hogy nagy részük előkerül.

De az a baj, sokan újra megszöknek. 😪😪😪

2021. máj. 29. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valamelyik nap néztem a police hu oldalon és van olyan idős ember aki pl 95ben eltűnt. Szerintem őket megölték és elásták. Rengeteg gyerek van őket elrabolják és eladják szexrabszolgának vagy pedofilok csalják el őket, megerőszakolják őket aztán meg kidobják a holttestet valahol
2021. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Sok oka lehet.

Öngyilkosság.

Szervkereskedelem.

Eladják a lányt vagy fiút modellügynökségnek külföldre.

Egyszerűen csak elakar tűnni a világtól, új életet kezdeni.

Ufo eltérítések.

Dimenzióváltások,amikor megy valaki valahova, de már nem ér oda, egy másik dimenzióba kerül.

2021. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen bírják már azt, ami megy benne.
2021. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt van egy érdekes írás ezzel kapcsolatban: [link]
2021. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a 4-es honnan írta le ezeket a dolgokat, de szószerint ezek vannak a 6-os által linkelt weboldal írásában is.
2021. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem be sem tölti az oldalt
2021. máj. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Olvastam énis erről az intézetek körül eleve ott vannak a stricik, akik várják a 18at betöltött lányokat (jobb esetben), hogy eladják/befogják őket prostinak. Senki nem keresi őket. Ismertem egy cigány nőt pl. akit elraboltak, és külföldön dolgoztatták. Facebookon is rengeteg ilyen poszt van eltünt ez az, sokan tudják is, hogy kik rabolnak embereket, de félnek a rensőrségnek szólni. Sajnos sok ilyen van. Főlebb szegényebb régiókban.
2021. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!