Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért van ennyi irigy...

Vajon miért van ennyi irigy ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
Itt senki nem tud örülni a másik sikerének, mindenki megfojtaná a másikat egy kanál vízben. Imádnak egymás ellen áskálódni az emberek. 🤔🤔

2021. márc. 14. 13:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Döggöljön meg a szomszéd tehene is!!!!!
2021. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lenne annyi irigy ember, ha az irigyeknek nem lenne indoka irigykedni.


Értsd: egy jól kereső ember nem fog azzal foglalkozni, hogy Pistáék CSOK-ból építenek egy hodályt a faluban, de Gizike, akit otthagyott az élettársa, és egyedül neveli a gyerekét havi nettó 150 ezerből, három műszakban dolgozik, és egy önkormányzati lakásban lakik, na ő valószínűleg igen.


És az utóbbi embertípusból sokkal több van az országban. Az emberek szegények.

2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%

-Brutális nagy társadalmi szakadék.


-Szándékos társadalmi uszítás, propagálás az elégedetlenkedésre, hogy az ember még többet akarjon, olyat amit meg sem engedhet magának, lehetőleg hitelből, csak hogy ő is mutathassa hogy valaki az életben.


-Szerintem a világon nincs olyan hely, ahol általánosságban az emberek a másik ember sikerétől lennének boldogok, akihez semmi közük.

2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Mert jellemzően a siker itt abból van, hogy mások elől elkerítjük a dolgokat. Vagy mi, vagy pedig a szüleink tették meg nekünk. Egy géci ország.
2021. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom ki hogy van vele, de a cégeim jól mennek, nemrég vettem egy új házat az alföldön.Néha szoktam mosolyogni az embereken mikor reggel tárgyalni ülök az új Land Roverben, ők meg várják a buszt, kiabálnak, koszosak, ordítoznak, buszon lökdösődnek, mert nincs ülőhely.

Ilyenkor mindig eszembe jutott, hogy jó ha adok az alkalmazottaknak egy kis pénzt, hogy dolgozzák szét magukat, én meg élvezem a hasznát.

2021. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
#5 na ezek miatt a trollok miatt is. tényleg az uszítás megy kicsiben nagyban.
2021. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem csak a környezetemben van ilyen.


Már csak engem az érdekelne, hogy mit lehet tenni? Elkerülni szinte lehetetlenség, - Mivel faluban élek.

2021. márc. 14. 14:05
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Igan ahogy az előző mondja. Ráadásul ez is valószínűleg ugyna olyan sormunkás, mint akiket próbál leszólni, csak nem tudom, rosszindulatból vagy franc tudja miből provokálni akar másokat.
2021. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen nem hagyod hogy ezek mérgezzék az életedet. Nyilván tudomásul veszi az ember, hogy a világ ilyen, de nem kell hogy ezen stresszelje magát az ember.
2021. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%

Azt már írni sem akartam, hogy több autóm is, amit használok.

Van egy AMG g merci is.

Ha még nem láttál ilyet megmutatom milyen a kormánynál csücsülni.

Ezért is mosolygok az ilyen turbójóskákon, kb így hívjuk aki minden reggel felkel bemegy dolgozni, aztán hó végén van 120-130 ezer a zsebben, mert én van mikor a szervízben otthagyok 500 ezret ha rossz a kocsi.

További szép napot.

[link]

2021. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!