Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki azért vesz fel utcán maszkot, hogy eltakarja vele a kissé eltorzult arcát, amit sokan megbámulnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendben van szerintem. Ázsia nagyvárosaiban hordanak maszkot járványtól függetlenül is.
2021. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem kötelezö ott az visel maszkot aki akar. Kinek mi köze hozzá?
2021. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom neki jól jön ilyen szempontból a vírus. Szegény...
2021. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Szíve joga hordani. A probléma azzal volt mikor ezt ráerőltették másra is és kötelezővé akarták tenni egyesek, mert rettegtek attól hogy hülyének fogják nézni ha egyedül teszi. Meg persze biztos jó volt eljátszani a hőst, aki 0 ésszel fröcsögve gyilkosozik másokra.


Ennek a következményei nem fognak eltűnni a semmibe, sőt, elég súlyosak lesznek a következő években.

2021. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek velük, mert én is ilyen vagyok.
2021. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Annyit, hogy ezt jóval a járvány előtt is megtehette volna, ha ennyire zéruspont az önbizalma.
2021. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő dolga, nem kell emiatt konteókat gyártani.
2021. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!