Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan megbamulnak a magassagom...

Sokan megbamulnak a magassagom miatt, de miert?

Figyelt kérdés
Magas vagyok(203 cm korul), 110-115 kg, es egyszeruen nagyon zavaro, hogy mennyien megbamulnak mindig. Marmint ha en nem lennek magas, most en nem neznek senkit, aki az. Eszembe sem jutna megbamulni egyiket sem. Ez mire jo? Nem hiszem el, hogy soha senki sem latott magas embert, meg nem is hiszem, hogy 203 cm olyan TUL magas lenne. Persze tudom, hogy mi magas, meg mi nem, de ismerek jo par embert, aki magasabb nalam, vagy kb annyi mint en. Es ami vicces, hogy a legjobb barataim kozul 2 is 200 felett van. Na amikor veluk megyek edzeni az emberek egyszeruen ugy bamulnak, mintha repulnenk, vagy valami termeszettfeletti tulajdonsagunk lenne. Eddig egyaltalan nem zavart, csak ma lettem elegge ideges, amikor egy lany egy idosebb novel (valoszinuleg az edesanyjaval) bamultak engem, de nem csak par masodpercig, de korulbelul 30 percig (termeszetesen nem folyamatosan), amig jott a busz, es folyamatosan egymashoz beszeltek. Nos valoszinuleg 1-2 szo elhangzott rolam is. Egyebkent kulfoldon elek es itt is megbamulnak ugyanugy.

2016. nov. 1. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert az ember megbámulja azt, ami szokatlan. Ilyen a természete.
2016. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Es ez miert olyan szokatlan? Rengeteg embert ismerek, aki magas. Nagyon frusztralo, hogy minden nap, amikor elmegyek valahova allandoan bamulnak.
2016. nov. 1. 22:31
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell jegyeznem, hogy sokaknál ezek az irigység/elismerés pillantásai lesznek. Főleg a srácok részéről (felteszem, te is férfi vagy), egy kétméteres embert már nem lehet csak úgy megkerülni, félvállról venni. Én is a PCmet odaadnám, ha olyan termetem lehetne.., Szerintem ne foglalkozz ezzel.
2016. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A göndört , afrikait , gülü szeműt ,túlsúlyosat , bájos arcút mindenkit nézünk . Az a lényeg hogy klassz társat találj , rengeteg szép magas bige is van .
2016. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

21 srac vagyok, az lemaradt, bar lanyokra ez a leiras elegge ritkan illik, bar biztos van kivetel :D


Egyebken a baratnom atlagos magassagu, amikor osszejottem vele, evekkel ezelott, nem is voltam ilyen magas. Bar mindig is magas akartam lenni, es szeretem a magassagom, csak zavar, hogy gyakran bamulnak...

Egyebkent sokat nottem akkor, amikor mas ember altalaban mar befejezte a novekedest.

2016. nov. 1. 22:39
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Még ha nem is érzed úgy, igenis ritkának számít a két méter feletti termet (Hollandiát kivéve), ezért bámulnak meg. Persze, hogy több ilyen magas embert ismersz, hiszen többnyire hozzánk hasonlókkal szoktunk barátkozni, így működünk.
2016. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hat... Koszonom a valaszokat, esetleg valami tanacs, hogy hogy lehet ezen tul tenni magam? Marmint nem vagyok depresszios meg ilyesmi, szo sincs rola, csak ugy erzem tulsagosan aggaszt, hogy megbamulnak. Olyan tanacsokra gondolok, hogy peldaul amikor meglatom, hogy bamulnak rajuk intek mosoloygva, mintha regi barataim lennenek :D

Bar ezt nem csinalnam meg jelen pillanatban, nem igazan vagyok ilyen kozvetlen tipus idegenekkel.

2016. nov. 1. 23:14
 8/16 anonim válasza:
55%
Felnéznek rád
2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért gondolod, hogy az a csaj az anyjával kibeszélt téged? Lehet, épp arról susmogtak, milyen jól nézel ki. Ha látok egy magas, sármos férfit, én is megbámulom, mert jól esik egyszerűen olyan dolgokat nézni, amik tetszenek.
2016. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam EGYALTALAN... Ez is mar csak azert van, mivel mar annyira zavar hogy olyan sok ember megbamul, hogy szinte csak negativan gondolok a helyzetre :/
2016. nov. 2. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!