Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb az életben?

Mi a legjobb az életben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Munka, karrier, pénz
Szerelem, szex
Család, barátok
Sport, edzés
Utazás, természet
Pihenés, alvás
Filmezés, játék, olvasás
Bulizás, ivás, cigizés, drogozás
Főzés, sütés, evés
Semmi
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan ember akivel mindent meg tudsz osztani,élni,jó volna egy kapcsolat.
2021. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Psylocyber ***** válasza:
94%
a gyakori kérdések
2021. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
"ezek közül egyik sem"
2021. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Női ruhában kiverni, miközben egy prosti fojtogat
2021. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Le lehet írni akkor, ha egyik se
2021. máj. 31. 20:13
 6/14 Psylocyber ***** válasza:
100%
egyébként én nem értem a kérdést, mit jelent az hogy legjobb? Szerintem az életben pont a sokszínűség a "legjobb" az meg magába foglalhatja az összes kategóriát. Vagy mondjuk a szabad akarat az pl egész elviselhető :) De ha úgy teszed fel, hogy mi a legjobb ezek közül az már más helyzet.
2021. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a házasságom nagyon jó, azzal nagyon elégedett vagyok, a családi kapcsolatain is rendben vannak, a baráti kapcsolataim is jók.

Amin dolgoznom kell, az a külsőm, illetve most nagyon rossz a munkám, még idén váltani fogok.

2021. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A legnépszerűbb opciók ott vannak. Van akinek a pénz fontos, van akinek a szerelme, családja, stb. Van akinek csak az hogy egész nap igyon, vagy olvasgasson. Van akinek semmi. Nem kell túlkomplikálni.
2021. máj. 31. 20:24
 9/14 Psylocyber ***** válasza:
oké akkor a legjobb dolog ezek közül a "sportolvasástermészetcsalád" :)
2021. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez szerintem hülyeség, nincs olyan hogy legjobb, nem lehet így bekategorizálni. Szerintem például a legjobb dolog az életben, ha van egy jó munkád, karriered amit szeretsz csinálni, és nem hányva kelsz fel minden reggel, majd este a barátnőddel vagy feleségeddel szexelsz egy jót, miután ettél egy finom vacsorát.. Mellette persze heti háromszor legalább mész sportolni, lehetőleg az is olyan legyen amit szeretsz, hétvégén pedig a haverokkal mész bulizni, esetleg ha szeretsz havonta egyszer kirándulhatsz is a természetben. (Nálam ezek a "legjobb" dolgok, az életben de szerintem meg kell tanulni mindenben a szépet látni, és örömmel kell próbálni csinálni, és ez lehet a kulcsa a boldog életnek, ezzel kapcsolatban pedig ajánlom figyelmedbe Csíkszentmihályi Mihály Flow Élményről szóló könyvét)
2021. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!