Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Messenger mi alapján listázz...

A Messenger mi alapján listázza az elérhető profilokat(ismerősöket)?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy miért olyan sorrendbe állítja a messenger, amilyenbe az elérhető profilokat.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem azért, mert folyton rád keres aki elől van :)
2021. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Azokat az embereket listázza neked a messenger leginkább elérhetőnek, akikkel a leggyakrabban szoktál beszélni, vagy pedig picit régebben beszéltél velük gyakrabban és azért.
2021. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 Én is azt hittem, de közben nálam olyan emberek is elöl vannak, akikkel 2 éve nem beszéltem messengeren, akikkel meg heti szinten beszélek nem is látszanak az oldalsávban.
2021. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok ez persze függ attól is, hogy az embernek mégis mennyi az ismerősei száma, mert annál inkább gyakoribb, hogy olyan emberek is elöl vannak, akikkel az ember nem is szokott beszélni.
2021. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos. Hiaba remenykedunk, nincs olyan, hogy aki titokban nezeget minket. Mindig van egy butus algoritmus, de nem adja ki a masik fel szokasait.
2021. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm, akivel elég gyakran írnuk Messengeren. Egyszer összevesztünk nagyon és le is tiltott Messengeren pár napra, de aztán kibékültünk és leszedte a tiltást.

Azóta hiába írunk továbbra is gyakran, hónapok elteltével is nálam mindig a legalján listázza őt az elérhető és a nem elérhető kontaktok között is! Úgy látszik ezt a múltbeli átmeneti letiltást elég komoly súlyozással veszi figyelembe az algoritmus.

2021. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
2/6, Sajnos nem, olyanokat hoz fel sokat, akikkel szinte sose Messengereztem. Mintha direkt csinálná, hogy azoknak is írjak, akiknek eddig nem. De erre rábaszott, mert úgysem fogom az ezer éve látott ismerősnek videót küldeni az unokámról...
2022. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!