Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt a GYK kapásból...

Akik itt a GYK kapásból tudják, hogy melyik kérdés a kamu, azok miből tudják megállapítani? Nem azokra gondolok, akik trollkodnak ezzel, hanem akik tényleg helyesen megérzik.

Figyelt kérdés
Főleg családi témákban vettem ezt észre, hogy jön valaki azzal, hogy a kérdés kamu és törlődik is az egész hamarosan, volt, hogy még maga a felhasználó is.

#kamuzók
2021. jún. 3. 11:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* GYK-n
2021. jún. 3. 11:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak visszatérő trollok akik rendszeresen kamuzzák ugyanazt, őket már felismerik azok akik sokat olvasgatják az oldalt.
2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű, mindhez beírják, aztán néha bejön.
2021. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meglehet, én tegnap futottam bele az első ilyenbe, pont ő ihlette a kérdést is. Kibogozhatatlan sztori volt valami gyerekkel, akit örökbeadott, de hozzájuk volt még bejelentve, vagy mi. Tegnap vettem észre, hogy újból kikerült a kérdés, de azóta törölték. Viszont ezen kívül láttam másik csomó olyat, hogy kapásból megállapították a válaszolók, hogy az illető kamuzik.
2021. jún. 3. 11:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Ilyen is van, volt, hogy még nekem is beírták, mert egy családi problémát egy alak képtelen volt elhinni, hogy létezik, hiába is magyaráztam neki. Viszont amikor egy kérdés alatt többen is megjelennek azzal, hogy a kérdező már ősidők óta ugyanazt a sztorit kamuzza és törlődik is a kérdés, akkor abban már lehet valami.
2021. jún. 3. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Én imádom ezeket a trollokat
2021. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na azért az a tegnapi brutál fárasztó volt... Amúgy szerintem ő nem játszotta meg, ő tényleg annyira nem volt képben a saját gyerekével sem (számomra nem derült ki, hogy most akkor örökbeadta, kiemelték, gyerekotthonos, durva).
2021. jún. 3. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját magukat lejáratni akaró és közben hülyének tettető kérdezők mindig gyanúsak, a kommentjeikkel sokszor le is buktatják magukat.
2021. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
El tudom hinni, hogy van ilyen is.
2021. jún. 3. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egy kamukerdes.
2021. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!