Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a nőknek való pisilő...

Ezt a nőknek való pisilő tölcsért érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sokat kirándulunk olyan és nem mindig van lehetőség mosdóba elmenni. Aliexpressen láttam egy ilyen cuccot, egy tölcsér, odateszed és úgy el tudod intézni a dolgot állva, mint a férfiak. Viszont utána hogyan tisztítom? Ha valakinek van, írhatna tapasztalatokat.
2021. jún. 3. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kirandulason eleg ha kis vizet beleontesz, es elrakod egy nylon zacskoba, otthon meg forro vizzel elmosod. de egyebkent szerintem felesleges, inkabb guggolj le, mint hogy pisi menjen a taskadba
2021. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be. Nem kényelmes, és utána nincs gusztusom használtan elpakolni.
2021. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zsebkendo eldobasa az egyetlen aggalyos dolog erdei pisilesnel. Akkor mar inkabb azt tennem el zacskoba. Amugy szivesen latnek olyan papirzsepit, amirol tudhato, hogy kornyezetbarat frankon es lebomlik.
2021. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A covid miatt a fertőtlenítők korát éljük. Szerintem könnyű tisztítani.
2021. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóval több macerával jár, mint leguggolva elintézni
2021. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e ilyen problémája másnak is.. :D én állva nehezebben pisilik, valahogy feszesebben tartom az izmaimat. Lehet, csak szokatlan.
2021. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont azért kéne mert ha valahol leguggolok és hirtelen jön valaki akkor egyből tudja mit csinálok, ha csak nem bujok be a bokorba. Ezzel meg, ha hátat fordítok nem feltétlenül veszik észre.
2021. jún. 3. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!