Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak ha valaki...

Milyen jelei vannak ha valaki pedofil?

Figyelt kérdés

Olyan jelekre gondolok, amit kis odafigyeléssel észre lehet vanni. Pl. Kerüli a gyerekek társaságát, vagy inkább keresi.


Van egy ismerősöm, akit ha a gyerekemmel együtt látok,(6 éves a gyerekem) pl. ha eljön hozzánk, vagy utcán összefutunk, akkor teljesen máshogy beszél, mintha nem lenne ott a gyerek. Gyerekkel sokkal nehezebben fejezi ki magát, mint ha nincs velem.

Nem félek attól, hogy bármi baj lenne, egyszerűen csak érdekel, hogy milyen jelek utalnak pedofíliára.

Esetleg ha van valakinek személyes tapasztalata írhat nyugodtan privát üzenetet is.

(A gyerekem és az ismerős nemét szándékosan nem írtam le)



2021. jún. 3. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ez maximum arra utal hogy feszélyezve érzi magát a gyerek jelenlétében. az okra nem lehet következhetni. lehet ideges mert tudja magáról hogy abszolút nem tud mit kezdeni egy gyerekkel, nem mindenki van oda értük. én szeretem a gyerekeket, de máséval nem tudok/merek csinálni semmit mert nem tudom hogy mi oké a szülőknél, főleg ha teljesen vagy viszonylag idegenek vagyunk egymásnak.
2021. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9.-

A pedofil hajlamok megszűnhetnek maguktól? (Írtad, hogy legalább fél évig tart)

Jártas vagy a témában, vagy csak kimásoltad valahonnan?

2021. jún. 3. 19:01
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen jelei sincsenek.

Egy pedofilnak nincsenek feltétlenül állatias elfolythatatlan ösztönei.

Te sima hetero felnőttként se mozdulsz rá rögtön minden korodbeli ellenkező neműre. Vagy nem is kerülöd őket, vagy nem viselkedsz másképp a társaságukban.

2021. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pedofilok többsége nem kerüli a gyereket... az meg, hogy másképp viselkedik... ha nem látsz rajta konkrét vágyat, valószínűleg csak nem szereti annyira a gyerekeket / nem tud velük mit kezdeni.
2021. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok hírt olvasgatsz, akkor utána lehet minden második emberben ezt, vagy a leendő terroristát fogod látni....


Én nagyon kicsiket nem is nagyon tudok kezelni szerintem, meg parázok, hogy elkaphatnak tőlem valami olyan betegséget, amit én nem is érzek, hogy az lennék. Vagy hogy mikor hogy fejezzem ki magam, pl. bmeg nélkül :D stb

2021. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nincsenek úgy jelei, ahogy a kérdésben le van írva.


Gyanús lehet olyan ember, akit nagyon jól ismer az ember, de a pedofil se minden gyerekkel pedofil, hanem kiválasztja a könnyű prédát.


Tanulságos a PestiSrácok több cikke, amiben a hálózataikról és a módszereikről írnak.

2021. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont amiatt érzem rosszul magam gyerekek körül, mert mivan ha valaki azt hiszi pedofil vagyok? És emiatt jön a stressz és anxiety bennem. Természetesen nem vagyok pedofil, hozzátenném. Egyszerűen rengeteget szorongok, ennyi.
2021. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!