Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak, hova...

Szerintetek mit mondjak, hova megyek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy hamarosan találkoznék egy sráccal akivel már szeretnénk egymást látni.


Viszont én nem éppen vagyok egy kimozdulós személy, ezért anyáméknak nem tudnám mit mondjak, hogy hova megyek.

Rögtön kérdeznék, merre megyek, hova, kivel stb.


Eddig sikerült azt hazudnom, hogy haverral találkozok, vagy ha városba pont intéztem valamit előtte vagy utána megejtettem ezt is.


Viszont ez a srác pont ellenkező irányba lakik, szóval nem tudnám azt mondani, hogy a városba megyek.

Az nem opció, hogy elmondom, hogy meleg vagyok,mert nem tudom milyen vége lenne, de nem jó az biztos.


Autóm az sajnos nincs, hogy azzal egyszerűbben közlekedjek.


Ha valaki tud valami jót írni nekem, és ezáltal segíteni is ebben nagyon megköszönném!

Üdv:18f



2021. jún. 5. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Volt már bankett.?

18 éves vagy,vagyis már érettségid is volt


Én simán ezt mondanám,hogy ma van egy kis buli bankett

2021. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátok vagytok és találkoztok. Ebben nem tudom mi hihetetlen lenne egy szülőnek, hogy a fia egy fiúval találkozik. :D Ezer dolgot ki tudsz találni, sétáltok, isztok valamit, tanultok, munka ügyben, stb. Facebookon beszélgettek és stb, nem hiszem hogy bármi hihetetlen lenne ebben.
2021. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is görcsöltem sokat, aztán a barátom már itt is aludt nálunk, a szüleim jófejek voltak. Én sem voltam kimozdulós, az elején még más lány barátokat mondtam, akiket ismertek, hogy velük találkozom. :D Aztán egy idő után nem tudtam kamuzni tovább, jött nálunk is, meg én is oda. Diszkréten valahogy elmondtam egy idő után, hogy igazából nem csak barátság, mert talán már sejtettek is valamit. De azért ezt ne az elején csináld, ne akkor mondd el. De reméljük ők sem annyira rossz szülők, akik emiatt bántanának, vagy lenéznének. Idővel kiderül...
2021. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szüleid biztos tudják, de legalább sejtik, hogy nem vagy heteró. Jobb minél előbb túl lenni ezen. Vagy hogy tervezted, sose mondod el nekik?
2021. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 ez jó, ugyanis lesz még osztálybuli


Köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok mind!


Kedves #4, lehet sejtik, de sose hozták még fel. Én meg még nem érzem késznek magam erre. Talán már ha külön kerülök tőlük, addig semmiképp

2021. jún. 5. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm elmúlt 20, amikor nagy hírként elmondta a szüleinek, hogy ő meleg.


A szülők megkérdezték, mi ebben a nagy hír kisfiam?

Mi már ezt kb 5 éve tudjuk, vagy legalább is sejtjük.


Hidd el, a szülők nem hülyék

2021. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!