Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy átlagos budapesti mennyit...

Egy átlagos budapesti mennyit keres?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat,csak keveset talál!
2021. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Vezérigazgatóként, buszsofőrként, vagy takarítóként a Mekiben? Nem mindegy.
2021. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a foglalkozása egy átlagos bp-inek? Hány éve dolgozik egy átlagos budapesti? Stb.
2021. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol. A Margit szigeten ha elbújok akkor egy átlag budapesti kb 40 percet keres mire megtalál engem. :)
2021. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten és megtudod.


Én azt találtam, hogy 290-340 ezer nettó.


(Az ingadozás azért van, mert negyedévekre lebontva volt a statisztika és ahelyett, hogy egy táblázatot bemásoltam volna inkább leírtam a legalacsonyabb negyedévet és a legmagasabbat közelítőleg)

2021. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiert elvallal egy munkat. Vannak iszonyu suttyo cegek, akik 140 nettokkal akarjak kiszurni az ember szemet, de ezeket a melokat is elvallalja valaki.

Ugyhogy itt lehet nagyon szarul is keresni, meg nagyon jol is.

2021. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hogy sikerült ezt a kérést összehoznod, ill. ezt a témát ennyire leegyszerűsíteni? 🤔

1,7 - 1,8 millió ember él a fővárosban. Az átlagszámításba mind beletartozik! Keresetet illetően az összes jövedelemmel rendelkező. Ha arra vagy kíváncsi, alkalmazottként, mennyi az átlagkereset, azt könnyű megtalálni, mert minden évben nyilvánosságra hozzák.

[link]


Adott szakmában szeretnél keresni, akkor:

[link]

2021. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!