Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire erkölcsös ha együtt...

Mennyire erkölcsös ha együtt vagyunk valakivel csak azért hogy ne olje meg magát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 03:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Volt hasonló kapcsolatom.

Picit durvább dolog is történt mint üres fenyegetőzés :/

Megpróbáltam helyrepofozni ezt a gondolkodását, majd megvártam míg ő szakit velem, így nincs probléma. Sajnos mára már nem tudom mivan vele. :(

De szerintem jól van.

Nehéz az ilyen helyzet, mert az ember nem akarja magára hagyni a másikat. Ha csak magával foglalkozik és leszarja a masik fejét, akkor lényegében magára hagyja. Nem könnyű ilyen érzéssel tovább menni és magunkkal foglalkozni.

2021. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, az ilyen úgyse tenné meg, menekülni kell azonnal, ahogy ilyennel kezd fenyegetőzni, tapasztalat.
2021. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja megolni magat, csak teged zsarol vele, mert hagyod magad. vagy a szuleinek szolj, vagy a rendorsegnek. nem kell vele maradnod.
2021. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Fuss!

Nekem volt olyan, hogy hasonlóval fenyegettek: "Ha te sem szeretsz megölöm magam" stb. Én nagyon érzékeny vagyok a zsarolásra. Képes vagyok azt mondani neki, hogy "úgysem teszed" vagy "ne merj zsarolni engem" stb. Még senki nem lett öngyilkos közülük. De elfog az undor, ha valaki ilyet érzelmileg próbál zsarolni valakit.

Beszélj a barátaival/családjával, küldd pszichológushoz, de ne nekem kelljen megváltani a világot. És hagyd ott.

2021. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Idióta vagy, amiért asszisztálsz a zsarolásához.


Nálam is fenyegetőztek már ezzel, én meg megpusziltam az illetőt fogtam a bőröndömet és elköltöztem. Érdekes, azóta is él meg virul.

2021. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11-es Meddig vártál, "pofoztad helyre"? Az, hogy valaki ilyesmivel zsarol nem a te problémád, és főleg nem a felelősséged. Ezt simán képes valaki évekig, akár évtizedekig játszani.

Kicsit komolyabb.. Tini korban a falcolás is ilyen, segítségkérés, de azt sem neked kell megoldani, hiszen az egész arról szól, hogy keresi a kapaszkodót, aki nem te vagy, csak egy lehetséges eszköz. Az viszont a te problémád lesz, ha lehúz a víz alá, és nem tudsz fenn maradni.

2021. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!