Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy fiú...

Szerintetek, ha egy fiú szőkére mellirozza a haját, az még nem számít melegnek, igaz?

Figyelt kérdés

#haj #szőke #Mellirozás
2021. jún. 6. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Meleg az, aki romantikusan/szexuálisan a saját neméhez vonzódik.
2021. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én semmiképp sem vagyok meleg, csak gondoltam kipróbálnám, hogy szőkére mellirozom a hajam, de néhány ismerősöm szerint az melegnek feltételezhető.
2021. jún. 6. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Az első jól írta.

Ettől teljesen függetlenül nekem nagyon nem jön be, ha egy fiú bárhogy festi a haját (poénból kékre fújni másnap kimosni az oké)

Nem nekem kell tetszen, tégy úgy, ahogy neked jól esik.

2021. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Chuck Norris is festette a haját fiatal korában és ő is heteró volt. Nem is igazán értem, hogy most miért számít valaki némely emberek számára melegnek.


Valaki festett/mellirozott hajjal még helyesebb is lesz, mint a saját biológiai hajszínével.

2021. jún. 6. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Benedict Cumberbatch ezerszer jobban néz ki fekete hajjal, mint az eredetivel.
2021. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na valaki festett hajjal még helyesebb is, mint a biológiai hajszínével.
2021. jún. 6. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nezzen ki jol, ez a lenyeg. Ha valaki csak azert nez melegnek, mert fested a hajad, az szora se erdemes, idiota.


Az viszont szerintem undorito (noknel es ferfiaknal is) amikor szinte fekete hajba szoke csikokat tesznek es az ember ugy nez ki, mint egy zebra. Kb 15 eve volt ez divat talan, szornyen nezett ki :D

Ennel meg a szines haj is ezerszer jobb, de persze kinek mi.

2021. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha valami, akkor az aztán melegnek számít
2021. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
90-es években volt divat. Boldog, boldogtalan melíroztatta magát. Mondjuk én nem :D Nem voltak bu#zik, csak inkább a discosokra volt jellemző.
2021. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezem én, hogy mit számítasz az, hogy melegnek néznek-e, ha neked tetszik?! Amúgy, hogy válaszoljak is, nem, nem számít melegnek.

Egyébként pedig Happy Pride Month Folks!

2021. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!