Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottakat és az oltatlanok...

Az oltottakat és az oltatlanokat el fogják különíteni egymástól?

Figyelt kérdés
A barátom be van oltva, én pedig nem, és félek hogy így elfognak szakítani minket egymástól.
2021. jún. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Amiatt nem, de az elmebetegeket zárt osztályra viszik. A barátodtól ott sem kell elszakadnod, mert látogathat majd téged.
2021. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy fognak. Relax.
2021. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam egy ilyen összeesküvés elméletben, attól még nem vagyok elmebeteg. Ráadásul ismerősöktől is hallottam már ezt.
2021. jún. 6. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Relax.
2021. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

#3:

Oh persze, valakitől hallottál ezt/azt, az aztán marhára hiteles információ, ugye. Tudod, mit? Igen. Igazad van. Egy hatalmas falat fognak építeni a fővárosba, az lesz a híres "Budapesti Fal". Az egyik oldalán a beoltottak, a másik felén a fertőzöttek fognak élni. Nesze, csak hogy tudjál aludni az éjszaka. 😁

2021. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Kamu kérdés. Ennyire senki nem lehet buta.
2021. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, legközelebb, ha ki írsz egy kamu kérdést, amiben eljátszod a s*gghülyét, figyelj oda arra is, hogy tele legyen helyesírási hibával. Így nem hiteles. Legalább a vesszőket hagytad volna ki.
2021. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Errefelé halad a világ. De nem szabad hagynunk.
2021. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!