Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álltatok már bosszút valakin?...

Álltatok már bosszút valakin? Ha igen, milyen érzés volt utána? Megkönnyebbültetek? Mit éreztetek? L

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy mi miatt álltatok bosszút, és hogyan tettétek.

2021. jún. 7. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán bosszú állás, de nem esett neki jól.

Én olyan srác vagyok aki be van feszülve, ha olyannal beszél aki számára szimpatikus és szeretne össze jönni vele. Nem igazán tudom önmagam adni. Soha nem tudok komoly lenni, kivéve olyankor.

Volt egy lány, nagyon cuki, kedves, gondoskodó, nagyon beleszerettem. De vissza utasított, mert szerinte én túl komoly vagyok, hiába próbáltam magyarázkodni, meg mondták neki többen is, nem hitte el. Ugye számomra első látásra szerelem volt a lány, barátokkal (tehát átmeneti időszakban) tudok ugyan úgy hülyéskedni és utána ha megtetszenek akkor nincs gond. De itt nem volt meg az átmenet. Eltelt pár hónap, nagy nehezen túltettem rajta magam. De utána már kerültem. A baráti társaságunk egy része közös volt így néha azért össze futottunk és ugye láthatta az igazi énem. Egyszer láttam a szemében, hogy hibát követett el, de akkor nem lépett. Később meg rám írt, hogy mi lenne ha, de mondtam neki, hogy megvolt az esélye. Tényleg hiába mondta neki mindenki, hogy félre ismer, meg én olyan vagyok akit ő keres, nem látta, nem hitte el. Utána meg mikor már összetörte a szívem már nekem nem kellett.

2021. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
Nem álltam még, és nem hiszem, hogy fogok.
2021. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!