Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek, ha úgy érzem hogy nem tudom összeegyeztetni az életem különböző részeit?

Figyelt kérdés

Kitűnő akarok lenni,Életmódot akarok váltani,De közben élni is akarom az életem.


Amikor nagyon ráfekszek a tanulásra,akkor általában nem koncentrálok a barátaimra,és nem csinálok semmit a tankönyvek, leckék bújásán, és az oktatóvideók bámulásán kívül. Ez azzal jár, hogy edzésemre és az étkezésemre sem figyelek oda. Vagyis igazából nem eszem normálisan, 1x,max 2x eszem, és akkor sem egészséges dolgot.


Viszont teenager vagyok, szeretnék bulizni,piálni,cigizni,kinnt tanyázni az utcán mint a többi velem egykorú. Viszont piálni,cigizni nem akarok az egészségem miatt (semmi értelmét nem látom,csak árt,nem próbáltam még egyiket se soha), ezért a barátaim ki is kiközösítenek. Nem beszélve arról, hogyha a barátaimmal, kapcsolatépítéssel foglalkozom, akkor a tanulmányi eredményeim elkezdenek lemenni zuhanórepülésben.


Mit javasoltok? Hogy tarthatnám meg az egyensúlyt?



2021. jún. 8. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Élj úgy ahogyan a szíved diktálja NE akarj kilógni a sorból vagyis jobb lenni másoknál Ezt az élet majd kifogja alakítani

Persze rosszabb se

2021. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrend és kellő időbeosztás.

Random napirend, ami lehet ad ötletet: 5kor felkelni - meditálni 0,5-1 órát. 6kor kicsit mozogni (jóga, nyújtás). 6:30 reggeli rutin. 7kor indulás suliba. 16kor haza, 1 óra pihenés (itt ha akarsz tudsz cigizni😂). 17kor tanulni 19-20kor vacsora.

Nyilván ez csak egy random napirend, de remélem érthető mire gondoltam.

2021. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!