Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet összeegyeztetni...

Hogyan lehet összeegyeztetni a dolgaim?

Figyelt kérdés

-egyetem, nehéz szakra járok. Szeretem, szeretnék jól teljesíteni de ahhoz sokat kell tanulni, sok időt elvesz

-emellett járok kutatómunkára is (diplomához is segítség meg érdekel is)

-önkénteskedem( ezt imádom, nem hagynám ott. Sajnos így is elég kevésszer van alkalmam csinálni)

-párkapcsolat. A párommal külön élünk, sajnos egyre kevesebbet találkozunk

-barátaimat is igyekszem nem elhanyagolni de nehéz

-család. Nagyon szeretem a családom, de amikor otthon vagyok akkor is tanulok általában.. rájuk se fordítok annyit mint szeretnék


2019. márc. 17. 13:00
 1/1 anonim válasza:
Egy nap 24 órából áll. Több sosem lesz. Önkénteskedni később is tudsz majd, nyugodtabb eveidben. Család, és párkapcsolatot vond egybe, csinálj közös hétvégeket. A tanulás napi 1-2 óra elég kell hogy legyen. Délelőtt vagy lefekvés előtt, nem kell beleszakadni. Haverokkal menjetek sportolni, kellemest a hasznossal.
2019. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!