Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2100-ban miként lesz jobb élni?

2100-ban miként lesz jobb élni?

Figyelt kérdés

Átlagemberként vagy amishként, vmi eldugott szigeten élőként?

De akár már 2050-ben.


A kérdés főleg ezek után merült fel bennem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2021. jún. 9. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Lenyeget tekintve!


Ha abbol indulok ki, hogy az emberek mikent eltek 1920-ban nem sok minden valtozott.

Teny, rengeteg kenyelmi funkcio jelent meg.


Igazabol a divat mas lesz. Meg tobb kenyelmi funkcio lesz, meg tobb okos otthon.


Arra fele haladunk, hogy ne gondolkodj, elvezd a funkciokat, a szolgaltatasokat. Figyelj meg tobb fele.


A kocsi funkcioja megmarad. A szorakozase is. A csalade is. Az eleleme, folyadeke is. Ember funkcioja is.


Ugyanazt a funkciot csomagoljak ujra, nemi modositassal evtizedrol-evtizedre.

2021. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Jobb? El vagytok tévedve, ugyan mi lesz jobb? Csak egyre rosszabb és rosszabb lesz minden. 50 vagy 100 évvel ezelőtt még számított más is, nem csak a kinézet meg a pénz. Ez a világ már csak valami ultragagyi rossz vicc. A saját családom és barátaim, mikor együtt vagyunk csak a telefont pötyögtetik, mint akiknek 1000 dolga van. Ugyan, hol lesz ez jobb? Csak rosszabb és rosszabb lesz minden, ahogy fejlődik a tudomány és a mesterséges intelligencia. Hála az égnek, hogy legalább mi normálisan nőttünk fel, volt gyerekkorunk, nem ilyen gagyi Ariana Grande, Billie Eilish meg 50 egyéb milliárdos nézettségű nevesincs női rapper világban, ahol egy 3 éves kezébe már mobilt kell suvasztani. Ez csak szánalom, nem alakulnak ki érdemi kapcsolatok, mindenkinek célja a vagyon, és a pénz. Ez már csak egy szerencsétlen, morbid világ.
2021. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Addigra már Magyarország sem lesz, szóval ITT élni egészen biztosan nem lesz jobb.
2021. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberitermeszet nem valtozik, ezert a legjobb esetben is, csak az varhato, hogy nem lesz sokkal rosszabb a vilag, a technologiai fejlodestol. Az elmult evtizedek tapasztalata alapjan szerintem amugy sokkal rosszabb gonoszabb embertelen vilag varhato, lletve mar benne is vagyunk. Az internet sem javitott semmit se, csak fokozta szelsosegesebbe tette az ostoba gonosz csocseleket, kulonosen a kozosegi mediak, ahol szervezetten hergelik a csocseleket.
2021. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberek még csak egy dolog.

De a környezet, az ásványi dolgok stb. Minden brutálisan fogyóban van, és már 30 éve is nagy probléma volt, csak nem érdekelte senkit.

Én azt látom minden is beépül, lassan alig lesz valami elhagyatott hely, max. az elszegényedett putri mellett.

Épül, szépül a világ jobb esetbe, csak a betonrengeteg a fák helyett lehet nem egészséges. Tarolnak minident, aztán aszfalt.

Állat fajok pusztulnak ki a túl kevés hely miatt.


Mi lesz itt 2100 ban, jézus.

Mikor már az óceánok mélyén mikromúanyagokat mutatnak ki stb. Végtelenségig lehetne sorolni.

Pedig sose voltam iylen környezetguru sőt most sem. De már szabad szemmel látható a brutális pusztitás és beépülés.


Mindig mikor a szüleim mondták, hogy itt meg ott régen semmi nem volt, jól van legyintettem. Mondom jobb igy most.

Most már, hogy felnőttem én is szörnyülködöm, hogy b@zmeg... Nagyon durva.


Legutolsó elhagyatott pusztába ahova jártam ki elmélkedni, most kúrják be az autópályát... Hát mi van itt.

2021. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb? Nagyhatalmuak fognak iranyitani
2021. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!