Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ide juttatja a nőket a feminiz...

Ide juttatja a nőket a feminizmus egy adott életkor után?


2021. jún. 10. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mármint hogy vicceskednek youtubeon? Végülis ja, lehet, hogy a feminizmus és a kor együtt adja meg az önbizalmat hozzá :)
2021. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Már volt ez a kérdés többször is, és leírtuk többször is hogy nem, attól hogy páran begolyóznak attól még nem lesz minden nő idióta.
2021. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"vicceskednek"

Hát persze, nekem meg tollas a hátam.

2021. jún. 10. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első szerintem egész vicces volt, a második elég gáz, de ettől még nem bűn próbálkozni.
2021. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Vagyis hogy szabadon kifejezik a véleményüket?

Igen, a feminizmus pont ezt jelenti. Jog a szabad vélemény nyilvánításhoz, szabad akarathoz, sporthoz, szavazathoz, tanuláshoz, a testünk feletti rendelkezéshez.

És a férfigyűlölet nem feminizmus. Az a szexizmus másik oldala.

Olvass utana a szavak jelentésének, mielőtt ekkora bődületes ökörségeket írsz.

2021. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Pokol lehet az élet olyasvalakinek, aki megszállott, de gyűlöli a megszállottsága tárgyát.

Én pl el sem tudnám képzelni hogy szabadidőmben olyan férfiakról keressek videókat, és nézzem is őket órákig, akikkel nem értek egyet. Pedig rengeteg ilyen videó van a neten; milliószor tobb, mint amiket te linkeltél ezekről a nőkről.


Beteg viselkedés direkt keresni ami felidegesit, bár amíg csak magadnak ártasz vele, addig végül is csinálj amit akarsz. :)

2021. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 "Vagyis hogy szabadon kifejezik a véleményüket?"

Nem erre gondoltam (de szép próbálkozás volt tőled úgy beállítani a kérdést mintha szerintem be kéne fogniuk a nőknek és visszamenni a konyhába), hanem arra a pszichotikus frusztráltságra ami árad ezekből a nőkből.


#6 "Beteg viselkedés direkt keresni ami felidegesit"

Most össze fogom törni a szívedet de nem idegesít hanem szórakoztat az ilyen :) Már amikor szembetalálom magam egy ilyennel. Mert hogy nem kerestem volna rá ha nem jön szembe ez a cikk:

[link]

2021. jún. 10. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Tehát akkor Sárosdi alapján ítéled meg az összes nőt....? Okés, hülyébb vagy, mint gondoltam.
2021. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Vannak zizzent emberek..ők aszabad lelkek mint a lantművészúr..ennyi
2021. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Ez mar nem humor es nem velemeny nyilvanitas, ez mar a teboly sajnos…

O egy beteg ember.

2021. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!