Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Izgultok, hogy a világ legnéps...

Izgultok, hogy a világ legnépszerűbb, legférfiasabb sportja hamarosan kezdetét veszi a Puskás stadionban, melynek Magyarország ad otthont?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
😂😂
2021. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szenzációs kérdés, nem találok szavakat 😂😂😂
2021. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Amúgy sem hiszem hogy a legférfiasabb sport a súlyemelés az, vagy a kalapács vetés vagy a gladiátor harcok az arénákban az utolsó kivételével mondjuk egyiket sem nézném de attól még a foci nem túl férfias
2021. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda, lesz rugby? Nem is hallottam róla.
2021. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ugye nem focira gondoltál? Az minden csak nem férfias... Mondjuk tudom hogy ez a cél, hogy mindenki fennakadjon a férfias jelzőn...
2021. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A focimeccs, csak ürügy a szotyiköpködésre.


A stadion pedig, a közpénz kreatív könyvelésére.

2021. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként én igen, izgatottan várom az EB-t, mert szeretem a focit..... de mióta az a legférfiasabb sport? :DDD

(Amúgy nem Magyarország ad otthont neki. Csak néhány meccsnek.)

2021. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Létezik női foci is. Amúgy nem izgulok és eltörölném a föld színéről ezt az okádék sportot.
2021. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem izgulok. Arra nem tudok "izgulni", hogy diszkriminatív módon hurcolhatnak ismét tömegesen különböző vírusokat olyan emberek ismét Magyarországra, amelyeknek legtöbbje megvetéssel néz ránk, sokad rangú állatként tekint ránk, vendéglátókra. Az már csak hab a tortán, hogy a manapság "élsport" fedőnév alatt futó valami már hosszú évtizedek óta nem az emberi teljesítményről szól, hanem kizárólag a pénzről. Teljesen mindegy manapság már, hogy mutat-e valaki bármit is a labdarúgó pályákon addig, amíg a leglényegesebb dolgok közé tud emelkedni, hogy ki, mikor, milyen alkalomból (nem) térdel le vagy, hogy látszik-e a "Popsi Kóla" emblémája a meghatározott felületeken, bónus témakör pedig az lehet, hogy "Az élsport vágóhídján" éppen mennyi a játékosok felvásárlási ára.

Röhej!

2021. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Micimacko67 ***** válasza:
80%
Kérdező, most megfogtál...komolyan! Eddig nem is tudtam, hogy a Puskás stadionnak Magyarország ad otthont!
2021. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!