Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt sok örömlány...

Miért mondja ezt sok örömlány a rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Romákat nem fogadok.Amikor ő maga is roma.Ez nem fajgyülölet?
2021. jún. 10. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg problémái voltak családon belül.
2021. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem fajgyűlölet, szimplán rossz tapasztalataik vannak és próbálják ezt elkerülni. Ha 10-ből 9 romával rossz tapasztalata volt, nem fog azért az egy kedvéért kockáztatni.
2021. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Én már több panaszt is írtam ezzel kapcsolatban az Egyenlő Bánásmód Hivatalhoz.

Még választ is írtak.

Volt olyan lányt, aki utána levette ezt a kiírást.

2021. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

#3

Hű, fantasztikus ember lehetsz. Nem vagyok prostituált, de hadd döntse már el, hogy kit fogad és kit nem.

2021. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

3-aska,?Tulajdon,képen miért éled bele magad,más tapasztalataiba magad ?

És még írogatsz is ? ÁVH-anyuka volt a háttérbe ?

2021. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért írják ki mert egyrészt igen, voltak rossz tapasztalataik romákkal. Ápolatlanság, mosdatlanság, volt sitteseknél csapágygolyókkal díszített farok, vazelines mordály stb. De az is benne van, hogy ezzel feljebb pozícionálja magát az adott lány, az igényesebb urak gyomra nem nagyon veszi be ugyanis ha a csaj mindenféle szarszagú retekkel is hempereg. Szóval ez az ügyfelek felé is egy jelzés.
2021. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok prosti, nem is voltam, nem is leszek

De ha bármikor ilyenre adnám a fejem az első dolgom lenne kiírni, hogy romákat nem fogadok!

Vannak jó arc roma ismerőseim. De hogy én bármelyikkel is lefeküfjek vagy hozzá érjek.... Hát nincs az a pénz

Ha férfi lennék nem is szívesen nyúlnék olyan nőhöz akit büdös romák is piszkálgatnak.

2021. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ő nyújtja a szolgáltatást, így ő szabja a feltételeket. A boltba se te mondod meg mennyi legyen a liszt ára.
2021. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
8-as legyen ez a vég szó !
2021. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Az is mind igaz amit az előzőek írnak, egy dolgot még hozzá tudok tenni. A magát kuncsaftnak álcázó bejelentkező valójában sokszor menedzser, magyarul strici, akiknek a zaklatásából nem kérnek mindig a lányok. Jah, a lényeg, ezek a menedzserek zömében romák.
2021. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!