Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örömlányok, mennyit kerestek...

Örömlányok, mennyit kerestek havonta? Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, önként választottátok ezt a hivatást vagy kényszerből, mert nem volt más lehetőség? Környezetetek tud róla? Elfogadják?

2019. júl. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Már nm csinálom, 5 ève hagytam abba, 3 évig csináltam csak. 2 hét alatt átlag 10 ezer svajci frankot raktam félre adózottan. Nem szerettem, fárasztó volt, megalázó, azóta eltemettem magamban ezt az idoszakot.
2019. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsófec2001 válasza:
100%

3 hónapja csinálom, én önként választottam tudatosan mert önállósodni akartam és nem belegebedni egy nehéz munkába minimálbérért. Tud róla a környezetem, barátok-barátnők el tudják fogadni hogy ez van, szüleim kevésbé, ha visszamehetnék nekik talán nem vallanám be mert emiatt csak összevesztünk. Nagyon emberfüggő, hogy ezt ki hogyan viseli testileg lelkileg. Nekem eleve viszonylag sok partnerem volt, kicsapongó élettel, most annyival másabb, hog ypénzt is kapok ér, te, viszont nem igazán válogathatom meg kivel csináljam. Aki ezt nem tudja elfogadni, az ne kezdjen bele, és igen lehet élvezni is, nem kell azt elvárni hogy az összes pasival jó legyen, nekem se jó mindig, de találok benne örömöt is.

nekem havi 500 körül alakul

2019. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

#2

Nem félsz a teherbe eséstől?

Egyik barátnőmnek ugyan így lett egy néger kislánya. A szülei kitagadták meg azt mondták hogy szégyen hozol így a (most legyen kovács) kovács családra.

2019. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Meglátogatnálak titeket, hölgyek. :)
2019. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!