Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok, akik otthon vannak...

Azok, akik otthon vannak ilyenkor, nem irigylitek, akik sorra pakolják ki instára/facebookra, hogy a belvárosban sörözgetnek/kajálnak, vagy mennek bulizni, vagy egyszerűen csak "élnek"?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Régebben talán,most már nem nézegetek ilyen posztokat nagyon,amúgy is a normális ember nem posztolgat állandóan ha nem élvezi az adott társsoságot,legalább is szerintem.
2021. jún. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi koze hozza, hol vagyok.

Arra vagyok irigy inkabb, akinek nincs gond a fogaival

2021. jún. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, világéletemben otthonülő típus voltam. Minden bajom van, ha menni kell valahová. Nem lustaság, mert itthon tevékenykedek, csak antiszociális vagyok.
2021. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy tegnap este kinéztem a 33. kdrámámat, és most keresnem kell valamit, amit egész hétvégén nézhetek.
2021. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De később hogyan fogtok visszaemlékezni? Egy film, sorozat, játék, könyv nem nyújt akkora maradandó élményt, mint a haverokkal lógás, nem?
2021. jún. 12. 12:26
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy szaros sörözés nem egy hú, de maradandó élmény. Ha van kedvünk, megyünk. Neked inkább az a bajod, hogy mennél, de nincs kivel és nem érted, hogy más miért nem epedezik ezért.
2021. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15 Egy jó könyv sokkal nagyobb élmény, mint egy kocsmában lógni. Amúgy sok időt töltök a barátaimmal, túrázni járunk főleg, ha iszogatni akarunk, az inkább házibuli, közös sütés-főzés, nevetgélés, borozás. A kocsmában lógás unalmas és nem kreatív időtöltés. Voltam párszor anno, de nem estem hasra az élménytől.
2021. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15 De, ha nagyon jó az a sorozat, simán megéri xD
2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vonzanak az ilyen tevékenységek. A francnak sincs kedve 30 fokban kültéren enni-inni, perzselő napsütésben, darazsak és legyek között. A bulizás és a kocsmázás sem nekem való szórakozás.
2021. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, én - a sok kocsmás agyhalottal ellentétben - ÉLEK, értsd: túrázunk, piknikezünk a tónál, grillezünk a teraszon, nézzük az Alpokat (kb 20 perc sétára tőlünk már látni), random városkákba utazunk, sétálunk, stb.


Szomorú, hogy egyeseknek az az élet, hogy mehetnek partizni meg beb...ni.

2021. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!