Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok, akik otthon vannak...

Azok, akik otthon vannak ilyenkor, nem irigylitek, akik sorra pakolják ki instára/facebookra, hogy a belvárosban sörözgetnek/kajálnak, vagy mennek bulizni, vagy egyszerűen csak "élnek"?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert még nem volt szúnyogirtás. Utána majd esetleg megyek.
2021. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mehetnék én is, mert minden jogosultságom megvan hozzá, de nem teszem.

Vagy ha el is megyek, nem pakolom ki sehová. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy most rántott húst zabálok egy korsó Urquell -el. Azok a pillanatok csak az enyémek, és természetesen a pároméi, vagy a barátaimé, a nagyvilágnak nincs köze hozzá.

2021. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már eleget. Elég nekem ha csak ritkán megyek.
2021. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Szívesebben olvasok egy jó könyvet.
2021. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 100%-ban hidegen hagynak az ilyenek (belvárosos iszogatás/kajálás/bulizás is és az is, hogy ki mit csinál)
2021. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
En a sajat 2020 elotti kepeimre irigykedek. Semmi sem oldodott meg. Mehetek sorozni, kiulni, de itt az indiai mutans, jonni fog az uj hullam.
2021. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
"de itt az indiai mutans, jonni fog az uj hullam." Már ha elhiszed ezt a sok hazugságot, amivel meg akarnak félemlíteni, hogy eltűrd a diktatúrát.
2021. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

#7


Diktatúra ide, vagy oda, sajnos nincs értelmes ember az ellenzékben, aki mellett ki tudnának állni a magyarok. Szerintem a legtöbben egyébként ezért sem mennek el tüntetni, mert igazából ki mellett tüntessenek? Karigerit, vagy a bárgyú Jakabot támogassák az emberek? Dobrevet?? Mégis kit?


Ezért (is) fog életben maradni a fidesz rezsim.

2021. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaan??? Mire legyek irigy ezen? Én is élek, csak nekem más az élet. El is sírnám magam, ha a sok okádék között kellene lennem egy kocsmában, hogy élhessek... nem is követem az ilyen embereket.


Helyette minden hétvégén megyek kirándulni, nyáron Balaton, és csak a családomnak és a barátaimnak küldöm el a képeket, mert rohadtul telibefosom a többi embert.

2021. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vizsgák után, majd megyek én is.
2021. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!