Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egyedül...

Miért van az, hogy ha egyedül vagyok akkor nem akarok az lenni, de ha nem vagyok egyedül akkor az akarok lenni?

Figyelt kérdés
Például szeretnék barátokat, egy barátot (fiút) és nagyon vágyom ezekre, utálok magányos lenni, de ha van lehetőségem barátkozni, ismerkedni, emberek között lenni akkor már csak egyedül akarok lenni. Akkor is rosszul érzem magam ha egyedül vagyok, mert olyankor másokkal akarok lenni, de ha másokkal vagyok akkor is rosszul érzem magam, mert akkor meg már egyedül akarok lenni.. ez miért van? Másokkal is van így? Ez mennyire hülyeség? Mi bajom van?

2021. jún. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegletekben gondolkozol úgy, mint én. El kell fogadnunk az adott pillanatot, örülni, értékelni azt, és nem a múlton/jövőn agyalni.
2021. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem hülyeség, csak elégedettlen vagy. Gondolkozz kicsit reálisabban!
2021. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok .. sokat küzdök ezzel folyamatosan, nem tudok igazán kapcsolódni az emberekhez pedig lenne igényem rá. Próbálj türelmesebb és megértőbb lenni önmagaddal...elfogadóbb a saját irányodban. Ha egy ilyen rossz érzés jön akkor vonulj el egy kicsit, legyél magaddal és próbálj meg ezen gondolkodni, adj kis időt magadnak, ne bántsd magad ezek a gondolatok miatt. Nincs baj veled. Lehet vannak vagy voltak dolgok az életedben korábban amik ezt váltják ki belőled ilyen helyzetekben. Ezeken érdemes elgondolkodni vagy ha úgy van segítséget kérni. Nincs semmi baj veled!
2021. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!