Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap ilyenkor tudta meg az...

Tegnap ilyenkor tudta meg az emberek nagyrésze, hogy létezik egy dán focista, Eriksen. Tegnap megsérült. Most olyanok is teszik ki a szomorú posztokat, akik azt se tudták tegnap ilyenkor, hogy kicsoda, micsoda. Miért?

Figyelt kérdés

Miért kell egy ember halálából empátiából vett likeokat zsebelni? Apám nézte a meccset, amikor elkezdett kiabálni, hogy egy dán játékos élete veszélyben volt. Én is leültem nézni, hogy mi történik ott a helyszínen. Én nem követem a focit, azt se tudom, hogy ki melyik csapatban van, csak a nagy játékosokat ismerem. De nem tettem ki róla szomorú posztot.

Most itt nem a hírportálokról beszélek, hanem magán emberekről. Tegnap egy osztálytársamnak megírtam, hogy egy játékos összeesett a pályán, és a fél internet erről beszél. Azt se tudta az osztálytársam, hogy kicsoda Eriksen, de ma látom insta storyban, hogy "Eriksen, te vagy a példaképem! A meccs még nem ért számodra véget! Nem adhatod fel!"

Miért kell ezt?


2021. jún. 13. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Agymosottság. Az ilyenek üres emberek. Én spirituális vagyok és benne voltam álspirituális csoportokba. Azóta mióta meghallom, hogy love and light, már rosszul leszek. Undorító mérhetetlen felszínesség, üresség, meg ez a te vagy a példaképem??? Egy ennyire személyiségmentes embernek nincs példaképe. Nincsenek értékei, tudása. 0 önismeret.
2021. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!