Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy latjatok ha elmentek a...

Ugy latjatok ha elmentek a strandra hogy aranyaiban most tobb elhizott van mint a covid elotti idokben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez véletlenszerű.
2021. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Már jó pár éve hazánk Európa legelhízottabb országa, ez nem újdonság. Évről évre egyre többen és jobban híznak el. Nem kell ide covid idő és karantén. Híznak az emberek anélkül is.
2021. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Valamennyit én is híztam (csak annyi tűnik fel, hogy kevesebb nadrágomhoz kell öv), de nem a covid miatt, volt sérülésem is, meg műtétem is, és ezek miatt kevesebbet mozoghattam.
2021. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól is függ milyen az a strand. Mert nem ugyanaz a felhozatal egy Lupa Beachen meg egy szabadstrandon a Tisza partján.
2021. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, mi az összefüggés. dagadt disznó vagyok, de a covid miatt nem híztam.
2021. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az, hogy a nagy bezártságban és a mozgásszegény körülményekben biztos híztak az emberek.

Én nem voltam még strandon szal nem tudom. De több ismerősöm is hízott de nem olyan regeteget. Szóval ennyi gondolom másnál is előfordult.

2021. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki strandon voltam most hétvégén és úgy láttam igen. Persze nem volt olyan egyértelmű, mert nem mindenki 50 kiló felesleggel mászkált hirtelen. De nem egy felnőttet láttam akin szűk volt kicsit a fürdőruha, kicsit bevágott vagy nem volt bekötve rendesen meg ilyesmi. Kamasz fiúk esetében is feltűnt, hogy míg 2 éve egy 5ös társaságból mondjuk 1nek volt pocakja a többi vékonyabb vagy izmosabb, addig most egy 5ös társaságban 4 fiúnak volt kisebb nagyobb pocakja. És sajnos a kisebb gyerekeken is azt láttam, hogy ki vannak kerekedve.
2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen, nem is kell ehhez strand, hogy látszódjon.


Pedig én amúgy nem értem, mert legalábbis az én esetemben jóval könnyebb volt egészségesen élni a karantén alatt.


Egyfelől kapásból többet alhattam, mert nem volt napi közel 2 óra utazás és a reggeli készülődés.


Másfelől ugyan valamivel kevesebb lépésszámom volt home office-ban, sőt, sokkal, viszont a többlet időt otthon edzésre, futásra, bringázásra használtam.


Ha az ember két főétkezés között megéhezik (én sokszor keveset evő vagyok, tehát ez nálam gyakori), otthon sokkal egyszerűbb összeütni egy zabkását, amit ráadásul banánnal ízesítünk vagy xillittel, kihozni a kamrából a kesudiót, egyéb magvakat, összeütni egy smoothie-t. Irodában, ha az ember nem gondolkozik előre, ott az automatás forrócsoki illetve csokiszeletek. Sokkal egészségtelenebbül étkezem, amióta ismét iroda van.

Ráadásul, amikor home office alatt elegem volt mindenből is, akkor elmosogattam pár edényt, locsoltam, csináltam fél perc plankot vagy pár könnyített fekvőtámaszt. Az irodában pótcselekvésként is sokszor a csokiautomata jut eszembe.

Bizonyos típusú megbeszéléseken (pl össznépi, menedzsment-szerű) az irodában sz.rrá unom magam, míg otthon, szép dolog, nem szép dolog, súlyzóztam egyet.


Igazából maga az, hogy el kell menni a lakástól a villamosig, a villamostól az irodáig, az irodától a kajáldáig, aztán ugyanezek vissza, plusz a vécé is messzebb van, nem hinném, hogy bármit is számítana.


Én elhiszem, hogy otthon rosszabb sportolni, bringázni, futni 0 fok körül nem biztos, hogy mindenkinek élmény, de aki akarja, annak megoldható. Én estit végzek munka mellett, így eleve otthon tudok sportolni. Home office és távoktatás alatt időm is van rá, bejárásokkal nincs.

2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csak 4 hónap heti 2 nap és 2 hónap teljes home office volt, nem lett több szabadidőm sportra, sérülésre pedig nem sportolok rá.

Aki pedig amúgy sem sportol, az akkor sem fog többet, ha home office van, sőt, könnyebb otthon nassolni.

2021. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

# 9



Akinek home office alatt nincs érezhetően több ideje, az rosszul csinál valamit, vagy a munkáltatója csinál rosszul valamit.


8 órát kell otthon is dolgozni plusz a ledolgozandó ebédszünet (én amúgy mérföldekre a laptoptól ebédeltem, tényleg a pihenésre is fordítottam azt az időt).

Nálunk folyamatosan jelen kellett lenni, így az idő se aprózódott fel.


Személy szerint napi konkrét 2,5 órát nyertem suli nélküli napokon, sulisokon ennél többet. Ezt bizony lehet edzésre, futásra használni, csak akarni kell.

2021. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!