Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők között több arányaiban...

A nők között több arányaiban a szerencsétlen, csúnya stb. nő, aki nem tud párt találni, vagy a férfiak között van több nyomorult? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 20 fős osztály, 10 lány, 10 fiú (legyenek mondjuk 11 vagy 12-esek,mindegy). A 10 lányból van több csajnak pasija vagy a 10 fiúból többnek barátnője? A 10 lány között van több szerencsétlen, aki nem törődik magával, nem borotválja a hónalját vagy kövér stb., vagy a 10 fiúból van több, aki még tévképzetekben él?

2015. dec. 22. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamiért én úgy érzem, hogy a fiúk között. Valamiért a nők jobban kelendőbbek, könnyebben találnak pasit maguknak, még ha kövérebbek stb. is. Miért van ez?
2015. dec. 22. 15:31
 2/4 anonim válasza:
27%
Egy gimis osztályban szerintem lányoknak korábban ,nagyobb számban van kapcsolatuk.Nem azèrt mert a fiúk "nyomik" stb,hanem mert kèsőbb èrnek.Èn 9.es vagyom,tavaly voltam nyelvi előkèszítős úgyhogy 10 es lennèk.Idèn összerakták az előkèszítő osztályt a tavalyi nyolcadikosokkal akik addíg is abba a suliba jártak ezèrt jobbak nyelvből.A lènyeg az,hogy van hogy kèt osztálytárs között akár 2-3èv korkülönbsèg is van.Most látszik csak igazán,hogy a fiatalabb fiúk mèg sokkal "gyerekesebbek".Míg a lányok már nőiesednek a fiuknak mèg mindíg kisfiu arcuk van,mèg jócskán növèsben is vannak.
2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Férfiak között, de ha a nők között azt is megvizsgáljuk mennyi van olyan férfival, aki tényleg meg is érdemli, akkor valószínűleg kiegyenlítődik a mérleg.
2015. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányok fiatal korukban nagyon-nagyon keresettek. Egy 18 éves lány simán felkerülhet egy óriásplakátra fürdőruhát vagy bármit reklámozni, és többmilliárd férfi csorgatja rá a nyálát a Föld 200 országában 14 és 99 év között. Kicsit túloztam (muszlim országokban nincs is fürdőruhareklám, és sok országban nincs óriásplakát), de minden férfi, ha csak teheti, fiatal nőt keres. Ezért nekik nem kell tenni semmit. De a 17 éves lánynak lehet szinte bármilyen pasija, 18 éves, vagy 25 vagy akár 30, hogy feljebb ne menjek.


Férfiként más megítélés alá esel. 17 vagy 18 éves srácként a Veled egykorú lányok gyereknek tartanak (hiszen neki lehet felnőtt, érett pasija is erőfeszítés nélkül), a még idősebbeknek meg hiányoznak azok a kellékek, ami a nekik tetsző pasikon megvan (önállóság, határozottság, egzisztencia, stb.)


Szóval egy átlagos 11-12-es lány a férfiak nagyobb részét érdekli, mint ahány nőt egy átlagos 11-12-es lány érdekel.


Később, 30, 35 felett ez megfordul a férfiak javára.


A kérdésed második fele meg nem ennyire egzakt. Hány igénytelen lány van és hány tévképzetekben élő fiú? Nem értem az összehasonlítást.

2015. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!