Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Poén, vagy gáz volt a facebook...

Poén, vagy gáz volt a facebook kommentem haverom posztjának idővonala alá?

Figyelt kérdés

Politikai alapon ellendrukkoltam a magyar csapat játékánál, de előtte volt egy Puskás Stadionig vonulás, ahol a sok prol.. ahol a sok ember elkezdett vonulni tömegesen, és erről egy nem túl sok intelligenciával megáldott haverom is posztolt, hogy ő ott van.


Én pedig odaírtam a képe alá, hogy: "Na, látom előrehozták a melegfelvonulást".


Na, azt egy kicsit rossz néven vették néhányan, és elküldtek a melegebb éghajlatra, megerősítve azt a felvetésem, hogy az intelligencia és a sport iránti rajongás köszönöviszonyban sincsenek. :D

Tényleg ennyire gáz lett volna a kommentem? Jogosak a beszólások emiatt?


2021. jún. 17. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Megértem a gondolatodat és egyet is értek,elég parasztok voltak a felvonulók ( tisztelet a kivételnek). De itt megint bizonyították,hogy nincs fair play, szitkozódtak, bunkóztak a portugálokkal, b.zizták őket és fújjogtak. Magyarán szépen bemutatkoztak. De kommentet írni felesleges volt, ezzel csak tényleg annyit érsz el,hogy veszekedés,meg támadás lesz a dologból. Nekem is megvan a véleményem az egészről,de megtartom magamnak ill.a környezetemmel( család) osztom meg csak. Így kikerülöm a felesleges,végeláthatatlan vitát.
2021. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!