Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Poén, vagy gáz volt a facebook...

Poén, vagy gáz volt a facebook kommentem haverom posztjának idővonala alá?

Figyelt kérdés

Politikai alapon ellendrukkoltam a magyar csapat játékánál, de előtte volt egy Puskás Stadionig vonulás, ahol a sok prol.. ahol a sok ember elkezdett vonulni tömegesen, és erről egy nem túl sok intelligenciával megáldott haverom is posztolt, hogy ő ott van.


Én pedig odaírtam a képe alá, hogy: "Na, látom előrehozták a melegfelvonulást".


Na, azt egy kicsit rossz néven vették néhányan, és elküldtek a melegebb éghajlatra, megerősítve azt a felvetésem, hogy az intelligencia és a sport iránti rajongás köszönöviszonyban sincsenek. :D

Tényleg ennyire gáz lett volna a kommentem? Jogosak a beszólások emiatt?


2021. jún. 17. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért vagy gáz, mert te csak fotelhuszárkodsz és kelted a feszültséget direkt.
2021. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem van egy jól kiépített egzisztenciám, és a focit is sokra tartom, csak nem itthon.
2021. jún. 17. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor azzal a jól kiépített egzisztenciáddal legközelebb menj oda a vonulók elé és akkor süsd el ugyanezt.
2021. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az mit bizonyítana? Hogy miután 15 elhízott, igénytelen külsejű embert megszivatnék azzal, hogy 150 métert futniuk kellene utánam, lenne egyvalaki, aki talán utolérne és 10 az 1 ellen le tudna egy pofont keverni?
2021. jún. 17. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Gáz vagy.
2021. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy arcod van, ismeretlenül is lenézed őket. A haverodat is. Gáz vagy a fotelodból.
2021. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, de ebből a pár sorból elég éretlennek tűnsz, egzisztencia ide vagy oda, elég szűklátókörűnek is látszik, ha csak nem direkt akarod hergelni az embereket, de ez így elég butácska felfogásra vall. A kérdésre a válasz, szerintem felfogás kérdése, sokak szemében gáz lehetett a hozzászólásod és ezt te is tudod, ezért próbálsz itt takarózni az egzisztenciáddal meg mi egy mással. Ciki, nem ciki amit odaírtál, de mindenképp fölösleges. :)
2021. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

“hol a sok prol.. ahol a sok ember “

Ez a mondatod mindent elmond...a kérdésed is valószínűleg provokáció.

2021. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a szomorú. Ha valaki kiír valamit, már rögtön provokáció. Mintha elképzelhetetlen lenne, hogy néhány ember beszólogat egymásnak facebookon, mert az olyan szokatlan.
2021. jún. 17. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Végülis csak prolizod és lehülyézed, igénytelennek nevezed a magyar szurkolókat.... ne játszd már utána az értetlent, hogy jujj hát hol volt itt a provokáció... :DD

2021. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!